Klausimai - Atsakymai
Specialistų pagalba
www.kpsc.lt   


Klauskite specialisto

Paieška  
   
Paieška pagal kategoriją
Klausimai - Atsakymai .: Prievarta

Prievarta

article Laba diena sirdingai diekoju Jums uz atsakyma.O gal galite pasakyti kur yra tokiu pagalbos centru moterims Kaune. O ta kompromituojanti medziaga yra nuotraukos ir ne tik...o jei as jam priesinsiuosi tai jos atsidurs ne tik internete mokykloje bet ir tevu darbovietese o to tikrai nenoriu,as ji pazystu ir ka jis sako ta ir padarys,net buvo kilusi mintis is Lietuvos begti po egzaminu bet tai man nepades dar blogiau man bus.Nezinau ka daryti!patarkite ka man daryti.Is anksto Jums diekoju.
Sveiki. Džiaugiuosi, parašėte pakartotinai. Aš pasidomėjau ir sužinojau, jog Kaune yra Kauno...

(nebalsuota)  10-12-2007    Skaityta: 4172   
article Laba diena, Mano vyras betarpiškai su visais bendrauja: tiek su savo artimais, su svetimais....Darbinėje aplinkoje yra (tarp Užsakovų) yra moterų. Niekad nesureikšmindavau tokio bendravimo su jomis, tačiau viena iš jų, pasak mano vyro, yra tik draugė. Ar normalu laikyti tik draugiškumo santykiais : kai apart darbinių santykių yra daromos kitos paslaugos pvz. padeda įsigyti mašiną, o po to įsipareigoja tai mašinai teikti servisą ( tipo tai buvo mano vyro nebaigta keisti detalė), susirašinėja SMS , teiraujasi kaip sekėsi kelionėje, tarkim darbo klausimu , kilus problemai Ji ramina, kad nesinervuok, viskas bus gerai....Ar galimi santykiai tarp vedusios moters ir vedusio vyro kaip draugųų. Mes gyvename X mieste, o Ji Y. Norėjau vyrui paaiškinti, kad nesuprantu, koki gali būti nedarbiniai santykiai tarp vyro ir moters. Jis susinervavo ir pareiškė: mes tik draugai, Ji man padeda darbinėje sferoje ir pan. Bet juk aš Jos nepažįstu: tik žinau, kad ji tokia yra.Vyras sako, jei nori aš jus supažindinsiu. klausimas: ar aš bereikalo nepasitikiu savo vyru?Ar galimi toki santykiai? ar aš bereikalo nerimauju, kad tai gali privesti prie to, ko aš bijau. P.S. aš pareiškiau, kad tarp jų liktų tik darbiniai santykiai- vyras nesutinka: juk ji mums linki tik gero: padeda uždirbti...perduoda linkėjimus mūsų šeimai...
Sveiki,Iš Jūsų laiško supratau, kad vyro santykiai su kita moterimi kelia Jums labai daug nerimo...

(nebalsuota)  7-26-2007    Skaityta: 4583   
article Laba diena, Noriu paklausti: kokias psichologines ir socialines pasekmes sukelia prievartos naudojimas prieš policijos pareigūna? Aciu už atsakymą.
Ilgą laiką patiriamas stresas darbe gali sukelti rimtus psichinės ar fizinės sveikatos...

(nebalsuota)  7-26-2007    Skaityta: 3177   
article mano draugės tik per plauką neišprievartavo. Dabar ji jaučiasi tikrai sumautai, kas svarbiausia, ji kaltina save, jai yra gėda ir t.t. kaip man jai padėti, ką patarti!? ji tikrai labai nusiminus!!!
Tavo draugei nemažai teko išgyventi. Skaudu, kad jai teko patirti bandymą išprievartauti....

(nebalsuota)  7-26-2007    Skaityta: 3319   
article patarkit man, prasau, mane kamuoja problemos su vaikinu.jis mane kartais stipriai iskaudina, zodziais ir veiksmais.pvz pavadina kaip nors negraziai, o taip pat viena karta vos nenudure manes, kai buvome isvaziave i uzsieni dirbti.jis buvo isgeres.na, as atleidau.gal ir nesuprasit, kodel, bet as buvau viena toje salyje, jis man buvo pats artimiausias zmogus.dabar mes gyvename kartu, irgi uzsienyje.jis vis kalba apie vedybas, bet man dar 20metu.o jam, beje, 21m.ir vis galvoju, ar kai susituoksime, ar jis pakels ranka pries mane.jis pora kartu kele pries mane ranka.dabar svarstau, ar ne tik baigti musu santykius, nors ir kaip jis sako, kad mane myli.jo meile keista ir kartais man nesuprantama. ir dar, mamai pasakaiu, kaip viskas buvo, tai ji priesinasi musu santykiams, juolab kad mano mama buvo pavadines padla. noriu, kad man padetumet blaiviai ziureti i musu santykius.gal padaryti pertrauka ir pagyventi su juo atskirai ar isskirti? jis man pirmas ir as jam pirma, tai jauciu didziuli prieraisuma, myliu ji, bet manau, kad reikia svarstyti ir apie save, ir apie savo mama.jokios pagarbos.o uzglaisto jis viska savo asaromis ir atsiprasinejimais
Labas,Labai norisi Jus palaikyti ir pasakyti, kad iš vienos pusės Jūs nesat kalta dėl to, jog...

(nebalsuota)  7-26-2007    Skaityta: 4671   
article Sveiki,nežinau ką daryti, turbūt tuoj išprotėsiu. Ištisas savaites verkiu, negaliu susikaupti, dar egzaminai prieš akis, mane šantažuoja, turiu mylėtis per prievartą su pačiu šlykščiausiu žmogumi žemeje,jei priešinsiuos, prieš mane bus panaudota kopromituojanti medžiaga apie mane,padėkite. Tik nesakykit kad kreipčiausi į policiją, nes ji nepadės, jis turi ten pažįstamų.Patarkit ką daryti nes turbūt tuoj prieisiu liepto galą.Būsiu dėkinga už atsakymą.
Laba diena. Man neramu dėl Jūsų savijautos. Jūs pati puikiai žinote, jog niekas neturi teisės...

(nebalsuota)  7-26-2007    Skaityta: 6604   
article Sveiki. Mano žmona buvo oraliniu būdu išprievartauta. Mes kartu gyvename 9 metus. Ji visada man buvo kaip ištikimybės simbolis. Apie išprievartavimą ji man pasakė po dviejų savaičių, slegiama, kad ją galėjo užkrėsti AIDS. Ji nesikreipė į policiją, nesako man kokioje vietoje, kokiu laiku tai įvyko. Ar jai grasino ar ne jei ji kreiptųsi į policiją. Pasakė tik, kad tą žmogų atpažintų, jei pamatytų. Yra dabar depresijoje ir labai bijo AIDS. Aš norėčiau, kad mano žmona man išsipasakotų plačiau, mes viską aptartumėme, kad galėtumėme išspręsti visas problemas ir gražiai toliau gyventi, bet ji nieko daugiau, kaip fakto nepasakoja, nes sako , kad tai yra šlykštu ir, kad taip gailisi, kad apie tai pasakė man. Problema tame, kad mes gyvename ne Lietuvoje, aš nesuprantu šito žmonos pasikeitusio elgesio? Ar mano žmona teisingai elgiasi? Kaip šitoje situacijoje geriausia man elgtis?
Labas,Jaučiu jūsų rūpestį dėl žmonos savijautos, jūsų norą padėti jai ištverti skaudų įvykį.Tai,...

(nebalsuota)  7-26-2007    Skaityta: 9107   2008©Violeta Gudaitė