Klausimai - Atsakymai
Specialistų pagalba
www.kpsc.lt   


Klauskite specialisto

Paieška  
   
Paieška pagal kategoriją
Klausimai - Atsakymai .: Priklausomybės problemos .: Priklausomybė nuo azartinių žaidimų ir kompiuterių

Priklausomybė nuo azartinių žaidimų ir kompiuterių

article Kokia yra kompiuterinių žaidimų žala?
Kompiuteris žmonijos gyvenime yra pozityvus ir daugeliu atvejų naudingaskūrinys, darbo įrankis,...

(nebalsuota)  7-22-2007    Skaityta: 7057   
article Laba diena. Labai prašyčiau patarimo, kaip padėti nuo priklausomybės azartiniams lošimo žaidimams sergančiam žmogui. Šiuo metu jo nėra Lietuvoje, tačiau jis pats supranta turintis priklausomybę, dėl to labai kenčia ir išgyvena, jaučia kaltę, bet nieko negali padaryti, nes vos tik uždirba pinigų tuoj juos ir pralošia, atsitokėja, kai jau nebelieka pinigų. Kiekvienu kartu vis bando su savimi kovoti, visaip drausmina save, tačiau neišlaiko. Jo vardu prašau skubaus patarimo ir daugiau informacijos.
Laba diena,priklausomybė nuo azartinių lošimu yra nenormali, liguista būsena, jai įveikti...

(nebalsuota)  10-10-2007    Skaityta: 4554   
article Laba diena. Mes gyvename Alytuje. Mano vyras pastoviai zaidzia azartinius losimus.Kortomis ir su zaidimu automatais.Is namu nesa paskutinius pinigus, kad tik palostu.Zinoma tuo pat metu vartoja ir alkoholinius gerimus. Manau, kad jam jau ludomanija. Todel noreciau suzinoti kur ji gydyti ir kaip. Gal yra kokie vaistai ar kazkas panasaus?Gal kokie budai, kaip pavyzdziui vadinamas kodavimas nuo alkoholizmo..Nebezinau nei ka daryti..Bandeme griebtis psihologo pagalbos, bet is to nieko gero.Mano vyras suvokia, kad blogai elgiasi ir is to nieko gero nebus, bet kaip uzburtas eina losti vel ir vel...Prasau padekite, nurodykite kur galima kreiptis, ka vartoti ar is vis ka daryti...
Laba diena,iš Jūsų aprašymo galima galvoti, kad Jūsų vyrui iš tikrujų atsirado priklausomybė nuo...

(nebalsuota)  10-10-2007    Skaityta: 5655   
article Norėčiau sužinoti ar jusu centre yra koduojmi suaugę nuo azartinių žaidimų?
Laba diena,Klaipėdos psichikos sveikatos centre vadinamuoju "kodavimo" metodu negydoma,...

(nebalsuota)  10-10-2007    Skaityta: 3120   
article padekite!mano vyras rimtai iklimpo i losimo automatu pinkles.kaip jam padeti?jis visada sako"viskas daugiau nemesiu ne cento"deja jis neatsilaiko pagundai ir jo nusistatymas buna iki sekancio karto.cia liga?atrasykit.
Patologinis potraukis prie azartinių lošimų vadinamas ludomanija (lot. ludos - žaidimas,...

(nebalsuota)  7-21-2007    Skaityta: 3827   
article Sveiki, mano vyras pries keleta metu buvo inikes i losima automatais.Aisku, kilo nproblemu, as ryzausi palikti ji, jei nors karta jis dar los. Visus 7 m. jis to nedare, o pries menesi dingo is namu visai nakciai, isjunge telefona, kai ji pagaliau radau, jis lose kazino...Jis serga depresija, geria vaistus, lankosi pas psichiatre. Dabar labai gailisi, bet ar ilgai. Pati esu gydytoja, manau jis priklausomas nuo azartiniu losimu. Sakykite, ar yra Klaipedoje anoniminiu loseju klubas ar draugija, ar kita specializuota pagalba. Nebegaliu vel ramiai gyvent. Aciu. Jis pats sako, kad yra ligonis, nevaldo savo azarto.
Laba diena,iš Jūsų laiško galima suprasti, kad Jūsų vyras turi priklausomybę azartiniams...

(nebalsuota)  10-10-2007    Skaityta: 4293   2008©Violeta Gudaitė