Klausimai - Atsakymai
Specialistų pagalba
www.kpsc.lt   


Klauskite specialisto

Paieška  
   
Paieška pagal kategoriją
Klausimai - Atsakymai .: Bendri klausimai

Turiu psichikos sutrikimu, gan seniai ir kuo toliau tuo prasciau. Tie sutrikimai eina link sunkios neurozes. I gyditojus dar nesikreipiau. Turiu darba, jei gyditojas diagnozuotu neuroze ir paskirtu gydima vaistais, galeciau toliau eiti i darba? Nesumazintu darbo valandu ir pan? Nes bijau del ligos prarasti darba. Kaip elgtis? Negalima gyditis anonimiskai? Gauti receptus vaistams?
Laba diena,

jeigu Jūs manote, kad turite neurotinius sutrikimus ir kad Jūsų dvasinė sveikata eina blogin - patarčiau kreiptis į psichiatrą arba psichoterapeutą, nes nežinant varginančių Jūs simptomų neįmanoma pasakyti, koks gydymas Jums reikalingas, ar gydymas turės įtakos darbingumui (be to, reikia žinoti Jūsų darbo pobūdį).
Klausimą dėl gydymosi konfidencialumo galite išspręsti priėmimo pas gydytoją metu. Atvykimas į konsultaciją pas psichiatrą Jūsų nieko neįpareigoja - jei nenoresite, galesite nebelankyti arba ieškoti pagalbos kitoje įstaigoje be jokių pasekmių Jums. Smulkesnė informacija galite gauti telefonu 46-311-385.

Gydytojas psichiatras2008©Violeta Gudaitė