Klausimai - Atsakymai
Specialistų pagalba
www.kpsc.lt   


Klauskite specialisto

Paieška  
   
Paieška pagal kategoriją
Klausimai - Atsakymai .: Bendri klausimai

Labadiena, man labai reikia sužinoti, kodėl ėmus vaistais gydyti depresiją visada dreba, nerimsta ir kūnas, ir „galva“: nesinori nei gulėt, nei sėdėt, nei vaikščiot - pasėdi, tuoj stojies ir vėl iš naujo . Kas tai ? Ar taip turi būti, ar vaistai netinka?
Laba diena,

kiekvieno žmogaus organizmas skirtingai reaguoja į skirtų vaistų poveikį - vienas, vartodamas net ir didelės stipriai veikiančių vaistų dozės nejaučia nieko, kitam ir nuo mažiausios dozės gali būti pašaliniai poveikiai. Dėja, Jūs neįvardinotė, kokius vaistus vartojatė, todėl negaliu Jums atsakyti nieko konkretaus. Patarčiau apie savo savijautą ir galima vartojamų vaistų poveikį asmeniškai Jums pasitarti su gydančiu gydytoju.

Gydytojas psichiatras



2008©Violeta Gudaitė