Klausimai - Atsakymai
Specialistų pagalba
www.kpsc.lt   


Klauskite specialisto

Paieška  
   
Paieška pagal kategoriją
Klausimai - Atsakymai .: Bendri klausimai

sveiki.turiu sunu, beveik 2.5 metuku.atsitiko tokia problema, kad jis susijaudina pradejas liesti moteri...jau bunant jam 1 metuku, jam ypac patikdavo moters krutine. pamatydavo(as nekalbu apie nuoga) ir jau jam reikedavo paliesti, zinoma mes drausmindavom. gal pries kokias 3 savaites, jis pasidare nebesuvaldomas del to, ta prasme, pamates mano drauges, jis pradeda jas glostyti, ciupineti, neatsitraukia nuo ju, ir tikraja ta zodzio prasme- susijaudina, netgi pradeda pykti, kai pradedam drausminti, arba bandom atitraukti... labai del to jaudinames, kodel taip gali buti?jeigu galite prasau skubiai atsakykite.aciu
Laba diena,

Trečiaisiais gyvenimo metais genitalijos įgauna svarbiausią reikšmę ir pasitenkinimo galimybę berniukai sutelkia į varpą, o mergaitės į klitorį. Šio tarpsnio metu vaikai paprastai labai domisi tiek savo pačių genitalijomis, tiek stengiasi pamatyti kitų, dažniausiai, tėvų. Vaikas šiuo metu pereina prie kūdikis – motina - tėvas ryšio.
Todėl Jūsų sunaus elgesys iš principo yra normalus nes jam formojasi teisinga lytinė orientacija. Nereikia jo nei barti, nei drausminti, nei kreipti perdaug dėmesio. Patartina žaidiminė forma nukreipti vaiko dėmesį kitai veiklai.

Vaikų psichiatrė2008©Violeta Gudaitė