Klausimai - Atsakymai
Specialistų pagalba
www.kpsc.lt   


Klauskite specialisto

Paieška  
   
Paieška pagal kategoriją
Klausimai - Atsakymai .: Bendravimo problemos

laba diena noriu papasakoti savo istorija, nes nebegaliu mane ji toks jausmas tuoj prazudys kadangi tai meile su visokiais pireskoniais tai gal jus man patarsite kaip toliau elgtis. man greitai 23 mano vaikinui 30 pradejome draugaut kai man dar nebuvo 18 o pazystami tai dar seniau bet cia ne esme. visada maniau kad esu stipri asmenybe todel visasa probelmas tiek savo tiek aplinkimiu nori uisspresti kaip geriausa. kaip pradejome draugauti as buvau lyg ant spranu ir viskas lyg ir buvo gerai bet pradzia kaip ir pas kieviena buna grazi. bet va suzinojau kad jis priklausomas nuo narkotiku ir bandziau ji visaipistraukti jau kuris laikas jis ju nevartoja bet po to kai jis nustojo juos vartoti ir prasidejo blogumai jis pakele pries mane ranka o as is tokiu kurios kol kvepuos nenusileis budavo mustyniu bet as vis jam atleisdavau ir tokiau draugauvome bet as negaliu pamirsti ir kieviena karta kai tik mudu apsizodziuojame as laukiu kol jis vel iskres kokia kiaulyste man atsibodo sitas patiriams sresas jau metai jis manes nepelieccia et pirstu o as vis negaliu uzmisrti ir gyventi toliau. o be to jis man vis pazada kad prades dirbti kad isislaikys teises ir prades ziureti i ateiti bet po keliu dienu jis jau kalba visai ka kita as taip noreciau kad jis susitvarkytu gyvenima kad pradetu mastyti toliau ne tik i sita dena pradetu ziureti kartu su manimi , nes as ir studijuoju ir dirbu o jam nieko nereikia toks jausmas todel as nebezinau nei kaip man elgtis. o kai pagaunu as ji meluojanti jis isissuka kad to nedaro nebezinau patarkite kaip man su tokiu zmogumi elgtis ar man paciai kazkuo keistis nebezinau priejau aklaviete su pagarba dekui

Laba diena,

rašote, kad esate stipri asmenybė, kad sprendžiate ne tik savo, bet ir kitų problemas. Džiaugiuosi, kad radote stiprybės kreiptis pagalbos – kartais jos reikia ir labai stipriems žmonėms.
Pasakojate, kad gyvenate įtampoje – laukiate, kada draugas iškrės kokią kiaulystę, vis prisimenate, kad jis pakėlė prieš Jumis ranką ir nerimaujate, kad tai nepasikartotų. Jei gerai supratau, tai labai daug savo energijos skiriate tam, kad draugas susitvarkytų gyvenimą. Bet kol kas pokyčiai yra tik jo pažadų ir Jūsų norų lygyje. Natūralu, kad tokioje situacijoje Jus apima bejėgiškumo jausmas. Klausiate, kaip Jums elgtis? Mąstote apie savo pačios pokyčius. Iš Jūsų laiško sužinojau apie Jūsų draugą ir apie tai, ką Jūs dėl jo darote, bet labai mažai parašėte apie save, savo gyvenimą. Manau, kad dabar labai svarbu Jums susigaudyti savyje, savo jausmuose. Jei norėsite apie tai pakalbėti, tai visada galite paskambinti į Vilties liniją (8 800 60700, dirba visą parą, pokalbiai nemokami), kur galėsite išsakyti savo jausmus, kartu su konsultante aptarti esamą situaciją, ieškoti išeičių.
Stiprybės Jums!
2008©Violeta Gudaitė