Klausimai - Atsakymai
Specialistų pagalba
www.kpsc.lt   


Klauskite specialisto

Paieška  
   
Paieška pagal kategoriją
Klausimai - Atsakymai .: Bendravimo problemos

Laba diena..prasau man padekite...nzn ar galima cia rasyti bet rasau viseims nes as paismetusi,issigandusi ir be vilciu....draugauj usu vaikinu jau 3 su puse metu esu dar nepilnamete...zodziu,mes draugavome be pasitikejimo na ir buvo tokiu mazgu kj iki lb rimtos draugystes truksta lb nedaug,o truksta del to ka dta pasitikejima praradau j iiskaudinusi ne sne karta eilini karta ji isduodu ir meluoju,tik db a ssusiraisnejau su vaikinu kitu nelabai graziai...jis suzinojo....na ir siaip jis sake siandiena akd nenori manim tiketi,nenori rimtai draugauti o palikti viska kaip yra...mes laimingi bet kai kurie dalyaki mane skaudina kad neskaudintu tereikia lb nedaug....galeciau ir tolaiu taip drauaguti man beveik netruksta nieko bet db kazkaip reikia,noriu irmtai drauaguti....ir tieisog lb save siuo metu nuvertinu nor sjis sake kad nieko nettruksta as viska ajm suteikiu...bet man db labai skaudu ir nzn ka daryti...gal padesite?labai buciau dekinga...labai...
Sveika,

iš Tavo laiško supratau, kad šiuo metu jautiesi labai pasimetusi dėl santykių su vaikinu. Sakai, kad Tave labai skaudina esama situacija, tuo pat metu – kad esate laimingi ir tau beveik nieko netrūksta... Nesu tikra, ar Tu pati žinai, ko nori iš šių santykių. Rašai, kad nori rimtos draugystės, bet taip pat pasakoji, kad išduodi eilinį sykį savo vaikiną. Kas Tave verčia taip elgtis?
Manau, turi apie ką pagalvoti, pabandyti susidėlioti savo mintis, susivokti jausmuose. Gal praverstų su kuo nors pasikalbėti apie tai? Jei pajusi, kad sunku rasti tokį žmogų greta, gali paskambinti nemokamu psichologinės pagalbos telefonu (“Jaunimo linija” 8 800 28888, dirba darbo dienomis nuo 16 iki 07, o savaitgaliais visą parą).
Sėkmės Tau!

Psichologė konsultantė2008©Violeta Gudaitė