Klausimai - Atsakymai
Specialistų pagalba
www.kpsc.lt   


Klauskite specialisto

Paieška  
   
Paieška pagal kategoriją
Klausimai - Atsakymai .: Bendravimo problemos

sveiki,esu normali mergina,netruksta vaikinu demesio, bet as ju kazkaip nelabai prisileidziu,todel jo ir neturiu. bet turiu tokia viena drauge... Mus skiria 100km, bet kasdien susirasom per interneta ir telefonu, jai 18 metu,ji megsta seksa ir daznai tai daro, o as ne, as dar nekalta. neseniai teko pas ja pabuti kelias dienas,miegojom vienoj lovoj,buvom truputi isgerusios sidro,gulejom apsikabinusios,kartais ji paliesdavo mano krutis,zemiau neleidau, nors ji labai norejo,mes netgi "pasilaizem".Buvo malonu... Daznai sakom viena kitai kad mylim viena kita,vadiname viena kita visokiais meiliais zodeliais "saulyte,mazute ir t.t." ji man atstoja ir vaikina ir geriausia drauge, be to as ja tikrai labai myliu...del jos galeciau padaryti viska,dar nei vieno vaikino niekada taip nemylejau kaip myliu ja.. ar as normali? kaip man su ja toliau elgtis?gal atsaldyt santykius? o gal cia tik paauglyste?(man 16m) padekit, nes tikrai bijau buti ne tu pakraipu... o gal cia nieko baisaus? prasau padekite,nes as labai pasimetusi... aciu.
Sveika,

Tavo amžiuje pasireiškiantis seksualumas - paauglystės dalis. Fantazijos, jausmai, besiformuojanti emocinė priklausomybė draugei, panašu,kad tai giliai tave paveikė ir žadina prieštaringus jausmus. Tavo amžiaus mergaitėms lytinis potraukis dažniausiai pasireiškia platoniškai - svajonėmis apie nuostabų draugą, fantazijomis apie jo dėmesį, apie bučinius ir glamones. Panašu, kad tai tave išgąsdino. Realus lytinis aktas pradeda patikti žymiai vėliau. Seksualinis elgesys tavo amžiuje nebutinai turi atspindėti seksulinę orientaciją. Neskubėk “bręsti…”, pirma geriau pažink save, išsiaiškink kas vistik tave stabdo bendrauti su vaikinais, kokios draugystės norėtum su drauge, kiek esi pasiruošusi intymiems santykiams su ja, kaip tau tai gali atsiliepti. Tavo baimė “būti ne tos pakraipos” sako tau pačiai - neskubėk elgtis taip, kam neesi dar pasirengusi.
Pasikalbėk su Vaikų linijos konsultantu 8-800-11111 (pokalbiai nemokami). Tikiu, kad pokalbis gali pagelbėti tau geriau suprasti save.

Psichologė konsultantė2008©Violeta Gudaitė