Klausimai - Atsakymai
Specialistų pagalba
www.kpsc.lt   


Klauskite specialisto

Paieška  
   
Paieška pagal kategoriją
Klausimai - Atsakymai .: Bendravimo problemos

Labadiena. As neseniai issiskyriau su savo vaikinu diena nakti apie ji galvoju kaip man reiketu pasakyt sau stop ir nebegalvoti apie ji?naktimis sapnuoju kosmarus visuose dalyvauja jis. Jis man raso zinutes ,sako kad mane myli,bet kazkodel panorejo issiskirti ir sumete kalte ant manes,veliau sake kad del atstumo(jis is kito miesto ,bet ten daznai nuvaziouju) stengiuosi nesedeti vietoj dazniau pradejau sportuoti stengiuosi uzsimirsti bet neiseina Sakiau jam ,kad daugiau neberasytu man bet jis manes neklauso ka man daryti?kaip pasaskyti kad nebenoriu daugiau apie ji nieko girdeti? ir jei imanoma atsakyma man parasykite i e-mail , nes pirma karta cia rasau ir nelabai suprantu kada jus atrasote be to namuose neturiu kompiuterio tai negaliu nuolat cia lankytis Aciu
Laba diena,

Iš Jūsų laiško supratau, kad iki šiol pykstate ant buvusio vaikino. Labai stengiatės susirasti sau užsiėmimą, kuris atitrauktų nuo minčių apie jį, bet nepavyksta. Jūsų santykiai su vaikinu, nors ir buvo nutraukti, lieka Jūsų gyvenimo dalimi. Nors iš šalies labiau atrodo, kad santykiai pasikeitė, o ne buvo nutraukti.
Ar tikrai norite, kad jis daugiau neberašytų Jums? Esate tikra, kad nebenorite nieko apie jį girdėti? Juk pati rašote, kad nuolat apie jį galvojate ir sapnuojate. Panašu, kad jis vis dar Jums svarbus, jei sukelia tiek daug jausmų, minčių ir sapnų. Neskubėkite, neforsuokite įvykių (juk pati sakote, kad išsiskyrėte neseniai, nors aš nežinau, prieš kiek laiko), leiskite sau susivokti šioje situacijoje, išjausti apimančius jausmus, įsiklausykite į save. Kartais suprasti save, išgirsti savo norus būna lengviau, kai pasikalbi su kuo nors – paskambinkite į anoniminę psichologinės pagalbos liniją, pasikalbėkite su konsultantu.

Sėkmės

Psichologė konsultantė
2008©Violeta Gudaitė