Klausimai - Atsakymai
Specialistų pagalba
www.kpsc.lt   


Klauskite specialisto

Paieška  
   
Paieška pagal kategoriją
Klausimai - Atsakymai .: Bendravimo problemos

Laba diena, noreciau patarimo!mes su drauge jau 4 metus kartu, visa ta laika labai mylejome vienas kita, buvom supratingi. Taciau dabar ji paprase laiko, jai reikia susivokt, sake, kad tas stabilumas ja isvargino.Ji sako mylinti mane, tik noriu patikrinti jausmus, noriti suvokti ar viskas gerai.Man si zinia buvo netiketa, ir dabar as ja varginu savo klausimais ir tiesa sakant verkslenimais.Gal galite patarti, kaip man elgtis, ar tas laikinas issiskyrimas pades mums, ar cia tik jos pretekstas issiskirti. Kaip elgtis jei atsistiktu ir taip.Aciu uz atsakyma>
Laba diena,

Iš jūsų laiško matyti, kad draugė jums labai brangi ir svarbi. Jaučiate baimę, kad tai kas buvo gražu ir tvirta, gali subyrėti. Sutrikote ir nebežinote, kaip elgtis laikino atsiskyrimo metu. Jaučiate įtampą dėl pavojaus santykiams su mylimu žmogumi. Daug išgyvenimų aptikau jūsų laiške. Pasistengsiu atsiliepti į tuos dalykus, kurie jaučiu, jums labiausiai neduoda ramybės. Iš laiško supratau, kad judviejų santykiai buvo šilti ir artimi, nes draugė paaiškino apie savo ketinimus, paprašė laiko, pasidalino tuo, kas ją vargina, neramina. Atvirumas, nuoširdumas rodo, kad jūsų santykiuose yra daug gerų dalykų. Tai svarbus pamatas draugystei išsaugoti.

Esu sužavėta, jūsų noru keistis ir laukti. Džiaugiuosi, kad susimąstėte kaip jūsų nuolatiniai klausimai, kaip pats rašėte, ir verkšlenimai gali paveikti santykius, draugės jausmus. Suprantu, kad atsiskyrimas reikalauja iš jūsų daug pastangų belaukiant, kad viskas sugrįžtų kaip buvę, o kartais priverčia suabejoti jūsų santykių tikrumu ir tvirtumu. Kaip supratau, dažniau galvojate apie neigiamus dalykus, o tai atsiliepia, jūsų paties savijautai, elgesiui, jūsų santykiams.
Galbūt, šis laikinas atsiskyrimas gali atnešti santykiams naudos. Tai gali būti būdas atkreipti abiejų dėmesį į tai, kas vargina, paskatinti judu kažką keisti savo elgesyje, bendravime ir pan. Tai gali būti galimybė tobulinti santykius. Atsakymų į tokius klausimus ieškoma dviese.
Laukiantys iš jūsų paties atsakymų yra keletas klausimų – kaip padėti sau išgyventi atsiskyrimo su drauge laikotarpį, kokios jūsų turimos savybės padėtų tai išgyventi ir draugei, kokios jūsų savybės anksčiau žavėjo draugę, tačiau šiuo metu jos lieka nepastebimos, kas trukdo jas pastebėti, kaip, nepaisant išbandymo, išsaugoti meilę ir pasitikėjimą.


Linkiu jums sėkmės ir stiprybės!

Psichologė konsultantė2008©Violeta Gudaitė