Klausimai - Atsakymai
Specialistų pagalba
www.kpsc.lt   


Klauskite specialisto

Paieška  
   
Paieška pagal kategoriją
Klausimai - Atsakymai .: Bendravimo problemos

man 18 metu ,taciau visdar nemoku bendrauti su zmonemis..daznai atrodo kad neturiu jiems ka pasakyti..jauciuosi neidomi aplinkiniams..savo isvaizda nesiskundziu ,susilaukiu daug priesingos lyties demesio,daznai esu kvieciama i pasimatymus,bet dazniausiai neinu ,nes atrodo kad neturesiu ka papasakoti ,apie ka kalbeti.. labai prasau padeti,noriu buti idomi pasnekove,nebijoti bendrauti..
Labas.

Kaip supratau iš Tavo laiško, bendrauti Tau trukdo nepasitikėjimas savimi. Panašu, kad bendravimo metu jaudiniesi, nuolat galvoji ką ir kaip kalbėti. Dėl to kartais gal ir nebegirdi ką kiti Tau pasakoja, tada tampa dar sunkiau įsitraukti į pokalbį. Tavo jaučiama įtampa dar labiau sustiprina baimes bendrauti.

Siūlau Tau ieškoti priežasčių, iš kur tas jaudulys, įtampa kyla ir ką su tuo būtų galima daryti. Svarbu pabandyti išmokti labiau pasitikėti savimi bendraujant. Kaip tai galėtum padaryti? Rekomenduoju psichologo pagalbą ar grupinę psichoterapiją. Tai, kur galėtum rasti psichologą ar grupinę psichoterapiją pagal savo gyvenamąją vietą, gali sužinoti paskambinusi į „Jaunimo liniją“ 8-800 28888.
Džiaugiuosi, kad neužsidarai savyje, neatsiriboji nuo draugų, o sieki išmokti laisviau bendrauti. Kelias, kuris veda į pasitikėjimą savimi, išlaisvėjimą – tai savo jausmų pažinimas.
Sėkmės Tau.

Psichologė konsultantė2008©Violeta Gudaitė