Klausimai - Atsakymai
Specialistų pagalba
www.kpsc.lt   


Klauskite specialisto

Paieška  
   
Paieška pagal kategoriją
Klausimai - Atsakymai .: Bendravimo problemos

Laba diena.As neturiu tikru draugu,man kartais labai norisi su kuo nors pasikalbeti.Bet kai issikalbi,tada labai bijau.kad neispasakotu kam nors apie mane.Esu istekejusi,mano vyras uzsienyje.Ir vienai draugei issipasakojau apie kelis susitikimus su buvusiu draugu,zinoma nepasakojau intimiu dalyku,kuriu ir nebuvo,bet mane labai kankina baime,kad kamnors neispasakotu,kad buvau su juo susitikusi,nes jei mano vyras apie tai suzinotu,musu santuoka isirtu.Ji man sako,kad tikrai niekas nieko nezino ir nesuzinos,kad buciau rami,bet kazkodel mane kankina baime.Su ja bandziau apie tai kalbetis,kad galiu prarasti seima ir sunu,jei ji ispasakos.Ka jus man patartumet?
Noras išsikalbėti, kaip ir apskritai noras bendrauti, yra natūralus žmogaus poreikis. Ir todėl šiek tiek keistoka Jūsų baimė dėl galimų bendravimo pasekmių – kad Jūsų bendravimas gali baigtis šeimos ir sūnaus (?!) praradimu. Draugų, kaip Jūs sakote, neturite… Turėtų būt nelengva gyventi taip izoliuotai?
Panašu, kad Jūs nepasitikite ne tik drauge ir jos įtikinėjimais, bet ir vyru, ir savo santuokos tvirtumu. Sunku pasakyti, kas galėtų garantuoti Jums ramybę ir saugumą. Gal vertėtų savo nerimą ir jo priežastis aptarti plačiau su specialistu, paskambinus į “Vilties Liniją” (Nr.8-800-60700 nuo 10val. iki 6val. kasdien), tuo labiau, kad pokalbiai šiuo telefonu lieka konfidencialūs.

Psichologė konsultantė2008©Violeta Gudaitė