Klausimai - Atsakymai
Specialistų pagalba
www.kpsc.lt   


Klauskite specialisto

Paieška  
   
Paieška pagal kategoriją
Klausimai - Atsakymai .: Bendravimo problemos

Laba diena! Noriu paklausti-ar įmanoma išvis išspręsti tokią problemą-ką daryti,jei aš neturiu draugų?Isšvis,nė vieno.Kartais del to nesigraužiu,bet kartais būna labai labai sunku. Nesuprantu,kodėl taip yra.Nerandu savyje priežasčių.
Jei teisingai supratau, kartais jautiesi vienišas (-a). Norisi bendrauti su draugais, o jų trūksta, dėl to imi graužtis, bandai rasti priežastis savyje.
Rašai, kad nežinai, kodėl taip yra, tuo pačiu klausi savęs ką daryti, kaip išspręsti tokią problemą. Priežastys gali būti įvairios –uždarumas, nepasitikėjimas kitais, kai patys neieškome ryšio su kitais, tuomet kiti net neturi galimybės tapti Tavo draugais, o Tu lieki vienišas… Labai gerai, kad rašai ir daliniesi išgyvenimais, nelieki vienas su savo sunkumais. Galbūt verta apsilankyti pas psichologą ir pasikalbėti apie priežastis, kas Tau trukdo turėti draugų. Su Juo galėsi atrasti savo būdus, kaip ir kur savo aplinkoje, su savo galimybėmis galėtum ieškoti naujų pažinčių arba atnaujinti senas.
Taip pat gali paskambinti į „Jaunimo liniją “ 8-800 28888 (pokalbiai nemokami) ir pasikalbėti apie tai kas tave neramina.
Psichologė konsultantė2008©Violeta Gudaitė