Klausimai - Atsakymai
Specialistų pagalba
www.kpsc.lt   


Klauskite specialisto

Paieška  
   
Paieška pagal kategoriją
Klausimai - Atsakymai .: Psichologinės krizės

Sveiki, Sie metai man buvo labai sunkus: didelis kruvis universitete, problemos seimoje, del ko as labai pergyvenau. Paskutiniu metu jauciuos viskam apatiska: man nieko nebereikia, nenoriu nieko daugiau siekti, net su draugais nesinori susitikti. Rodos, galeciau visas dienas nesikelti is lovos, nors anksciau nenustygdavau vietoje, visur manes buvo pilna. Noreciau suzinoti, kodel taip nutiko ir ar tai praeis savaime?
Laba diena,

Rašote, kad tapote viskam apatiška, nebesinori bendrauti, nieko daugiau siekti. Pastebėjote, kad pasikeitėte. Klausiate, kodėl taip nutiko. Panašu, kad atsakymas yra Jūsų laiško pradžioje – didelis krūvis universitete, problemos šeimoje, pergyvenimai... Nieko neparašėte apie tai, ar pavyko išspręsti tas problemas, kokia yra dabartinė situacija šeimoje ir pan.
Ar tai praeis savaime – nežinau, man sunku spręsti ir prognozuoti, juk taip mažai apie Jus žinau. Gali būti, kad reikia daugiau laiko atsigauti po sunkių metų. Labai svarbu yra susigaudyti savo jausmuose, turėti galimybę juos išsakyti. Jei norėsite išsikalbėti, išsakyti jausmus, visada galite paskambinti į „Vilties liniją“ (8 800 60700 dirba visą parą, pokalbiai nemokami) ir kartu su konsultante ieškoti išeičių.
Stiprybės Jums

Konsultantė2008©Violeta Gudaitė