Klausimai - Atsakymai
Specialistų pagalba
www.kpsc.lt   


Klauskite specialisto

Paieška  
   
Paieška pagal kategoriją
Klausimai - Atsakymai .: Psichologinės krizės

... pries kuri laika bandziau nusizudyti ... dabar regis gyvenu pragare ... turiu drauge,ji psichologe, bet ji gyvena toli del to bendraujam tik internetu ir telefonu ... rukau l.daug ... geriu kiekviena diena ... vartoju zole ... drauge ne karta bande ikalbeti kreiptis pagalbos, bet as negaliu-man l.sunku ir nezinau kodel ... kunas nusetas randais ir naujom zaizdom, nes peiliukas rankose kartais buna vienintele viltim ... ... nenoriu gyventi ... bijau zmoniu del to retai kada su jais bendrauju ... net nezinau kodel rasau, net nezinau ko noriu paklausti ... gal koks geriausias savizudybes budas, o gal tiesiog, kaip gyventi kai siela mirusi?
Jūsų laiškas pilnas skausmo. Pilnas jausmų, visų jų tiesiogiai neįvardinate, bet sakote, kad Jums yra labai sunku. Rašote, kad bandėte nusižudyti, kad žalojate save, kad gyvenimas atrodo panašus į pragarą. Jus kamuoja nenoras gyventi, baimė, dvasinis ir fizinis skausmas.
Minėjote, kad nežinote, kodėl rašote šį laišką. Manau, kad norite padėti sau, ieškote pagalbos. Jums nori padėti ir Jūsų draugė psichologė, kuri bendrauja su Jumis internetu ir telefonu. Manau, kad ji palaiko Jus ir šis palaikymas Jums yra labai svarbus, bet šiame gyvenimo etape nepakankamas. Atrodo, Jūsų draugė irgi taip mano – minėjote, kad ji ne kartą bandė įkalbėti Jus kreiptis pagalbos (kaip supratau, ji siūlė kreiptis į psichologą akivaizdžiai). Aš pritariu Jūsų draugei dėl pagalbos būtinumo.
Tikiu, kad gali būti sunku ryžtis nueiti pas specialistą, kad kyla daugybė jausmų vien nuo minties apie tai. Paskambinkite į Vilties liniją (8 800 60700, dirba visą parą, pokalbiai nemokami) ir pasikalbėkite apie savo jausmus, apie savo mintis, apie būseną. Taip yra lengviau rasti būdą, kaip padėti sau.
Stiprybės Jums!

Konsultantė2008©Violeta Gudaitė