Klausimai - Atsakymai
Specialistų pagalba
www.kpsc.lt   


Klauskite specialisto

Paieška  
   
Paieška pagal kategoriją
Klausimai - Atsakymai .: Psichologinės krizės

Man 24 m.Turėjau drauga (27 m.), su kuriuo atidraugavau 7 metus. Jis nusprendė viską baigti, motyvuodamas tuo, kad pastoviai pykstamės, nesutariam, kad esu sunkaus charakterio.Is tiesu taip ir yra tik nezinau kaip su tuo susitaikyti.Blogai miegu, neturiu appetito, depresuoju.Bandau uzsimirsti bendraudama su kitais zmonemis, bet nepadeda.Noriu jam nebetrukdyti, bet kartais neislaikau ir paskambinu, o tada isgirstu tuos pacius zodzius - MAN GERIAU VIENAM IR NEBEBUS TO KAS BUVO ANKSČIAU.
Manau, Jums nėra lengva susitaikyti su draugo pasirinkimu nutraukti jūsų santykius - kartu praleidote daug laiko, per kurį spėjote prisirišti prie jo. Todėl visai suprantama, kad Jums jo trūksta, kad neišlaikote ir vis paskambinate jam. Tikriausiai, skaudžiausia girdėti, kad jam yra geriau būti vienam.
Nežinau, kiek praėjo laiko nuo jūsų išsiskyrimo, kaip seniai blogai miegate ir neturite apetito. Žinau tik tiek, kad išsiskyrimas sukelia labai daug sunkių jausmų ir reikalauja laiko su jais susitvarkyti. Tam, kad palengvintumėte savo būseną, Jums reikalinga galimybė išsikalbėti su kuo nors, išlieti susikaupusius jausmus. Nelaikykite savyje savo skausmo, papasakokite apie jį kam nors. Nežinau, ar turite tokį žmogų, kuriam galėtumėte pasipasakoti, pasikalbėti apie savo jausmus. Gal Jums bus lengviau pasikalbėti su nepažįstamu žmogumi? Paskambinkite į psichologinės pagalbos liniją (Vilties linija, 8 800 60 700). Nelikite viena su savo išgyvenimais. Padėkite sau išgyventi santykių netekties skausmą.

Psichologė konsultantė
2008©Violeta Gudaitė