Klausimai - Atsakymai
Specialistų pagalba
www.kpsc.lt   


Klauskite specialisto

Paieška  
   
Paieška pagal kategoriją
Klausimai - Atsakymai .: Psichologinės krizės

Sveiki. Man 14 metu, taciau as stengiuosi pasirupinti savo sveikata ir psichika, o ypac tokiu nestabiliu amziumi, t.y. brendimo laikotarpy - paauglyste. nesuprantu, man kazkas negerai daros.. is pradziu dariausi labai nervinga.. ta pastebejo ir mano vaikinas.. kartais man uzeina labai stiprus panikos priepuoliai.. syky net musiau savo vaikina... siuo metu labai daznai verkiu, jauciuos nevisaverte, nusiminus gyvenimu.. labai daznai buna didele nuotaiku kaita... daznai pasireiskia mintys apie gyvenimo uzbaigima, t.y. savizudybe.. labai daznai pyxtuosi su vaikinu.. kartais atrodo, jog viskas visdelto gerai, taciau praeina valanda ir as vel gilioj juodu minciu duobej.. ar tai depresija ?? ar ja galejo paveikti vaikino smurtas pries mane ? o gal tai kazkas rimciau?? ka patartumete ?
Sveika. Šaunuolė, kad imatės atsakomybės už savo savijautą, gyvenimo kokybę, esate pankamai atvira, tad manau, kad galima daug ką pakeisti ir Jūs tai padarysite.
Paauglystė yra nelengvas amžius, kai daug kas keičiasi. Tačiau tai, kaip Jūs jaučiatės, ką mąstote, kaip elgiatės, nelabai galima pagrįsti tik “pereinamojo amžiaus” hormonų audromis.
Manau tikrai reikia pasidalinti esamais sunkumais su specialistu pasiruošusiu Jums padėti, išgirsti. Tikrai nemažai jaunų žmonių kreipiasi su panašiais sunkumais ir kartu su psichologu, psichiatru jas sprendžia.
Skambinkite telefonu 34 09 44 ir užsirašykite pirminei konsultacijai. Laukiame Jūsų.

Vaikų ir paauglių psichologė2008©Violeta Gudaitė