Klausimai - Atsakymai
Specialistų pagalba
www.kpsc.lt   


Klauskite specialisto

Paieška  
   
Paieška pagal kategoriją
Klausimai - Atsakymai .: Psichologinės krizės

vakar jum rasiau, bet negavau jokio atsakymo, gal jau si tarnyba nebeveikia? Siandien jauciuosi vel be galo blogai, negaliu nustoti verkusi, atrodo , kad mano visas pasaulis po kojom griuva, viskas taip blogai atrodo, beviltiska. Esu dabar uzsienyje, neturiu jokios drauges, turiu drauga, bet su juo man apie mano busena neiseina pasneketi, is vis su juo apie tokius dalykus neina pasneket, del ir ne kaip jauciuosi. Tiesiog nerandu budu kaip pati galeciau save nuraminti tokiu atveju. Atrodo taip nesiseka gyvenime, toks jis sudinas, kad norisi pradingti.
Laba diena,

atsiprašome, kad nevisada galime atsakyti tą pačią dieną - atostogų metas.
Suprantu, kad Jūs kamuoja bloga nuotaika, tačiau nėra aišku, ar tam yra kažkokių priežasčiu Jūsų asmeniniame gyvenime, ar Jūsų nuotaika sugedo be jokių išorinių poveikių. Jei kaž kas atsitiko, tai tada galetumem su Jumis aptarti susikloščiusią situaciją, mėginti ją pakeisti, arba, jei to padaryti neįmanoma, stengtis su situacija susitaikyti.
Jeigu nėra jokių priežasčių tam, kad pas Jūs būtu bloga nuotaika, tuomet patarčiau Jums pasikonsultuoti su psichiatru, nes gali būti, kasd JUms yra depresijos simptomai, kurie reikalauja medikamentinio gydymo. Iškart noriu Jums pasakyti, kad depresija, depresiniai sutrikimai gydomi labai gerai, nes šiolaikinė farmakologija turi daug efektyvių vaistų nuo depresijos.
Jei Jums dar iškils klausimų - rašykiteĄ

Stiprybės ir ištvermės!

Psichiatras2008©Violeta Gudaitė