Klausimai - Atsakymai
Specialistų pagalba
www.kpsc.lt   


Klauskite specialisto

Paieška  
   
Paieška pagal kategoriją
Klausimai - Atsakymai .: Psichologinės krizės

jau gal 4 mėnuo kaip gyvenu su klausimu:kas bus jei aš vieną dieną numirsiu?pastoviai kankina mintys apie mirtį.Gyvenu užsienyje jau 4 metai,atrodo,nieko netrūksta,patenkinta gyvenimu:turiu gyvus tėvelius,mylimą vaikiną,gerą darbą.Niekada neišgyvenau traumų,nelaimių.Ir manau,kad aš taip gerai gyventi-ilgai negaliu....nežinau iš kur tokios keistos mintys???Bet jos mane varo iš proto...kas man yra??? gal galeciau sulaukti is jusu kokio patarimo,nuomones,priezasties.....lauksiu jusu atsakymo savo emailo dezuteje.dekoju is anksto.ausra
Labas Aušra,

Perskaičiusi jūsų laišką pagalvojau, kad šiuo metu jums nėra lengva: ketvirtas mėnuo vis galvojate apie mirtį, kankinatės. Kita vertus, rašote, jog gyvenime nieko netrūksta – turite tėvelius, gerą darbą, mylimą vaikiną.

Nuolatinės mintys apie mirtį rodo, jog jūsų būsena tikrai įtempta. Tikrai neprivalote kentėti ir kankintis. Skausmas, baimės mažėja, kai apie jį kalbi. Jau vien tai, kad parašėte - yra didžiulis žingsnis. Baimė, liūdesys, neviltis ir kiti nemalonūs jausmai gali apleisti tik tuomet, kai jie iškalbami. Todėl labai gerai, jog apie juos yra kalbama, kaip jūs ir stengiatės šiame laiške. Patarimas ar nuomonė vargu ar padėtų. Jums gali padėti psichologas-psichoterapeutas. Susitikimų metu paaiškės jūsų būsenos priežastys, kartu rasite ir išeitį.

Linkiu jums ir toliau taip drąsiai ieškoti pagalbos.
Stiprybės jums, Aušra.
Psichologė konsultantė2008©Violeta Gudaitė