Klausimai - Atsakymai
Specialistų pagalba
www.kpsc.lt   


Klauskite specialisto

Paieška  
   
Paieška pagal kategoriją
Klausimai - Atsakymai .: Kitos problemos

sveiki.neabejoju, kad mano draugas turi rimtu psichikos problemu.daugiau kaip pries menesi jam prasidejo haliucinacijos. nezinau kaip kitaip tai pavadinti. jis be perstojo kalba apie religijas, kad dievai zaidzia su juo loterijoje, kad jis ne zmogus, o kazkas daugiau, kad kazkas jam nurodija is virsaus ir t.t ir tai tesiasi be perstojo jau daugiau kaip menesi. manau ,kad viso to pradzia buvo gerokai seniau, gal pries 6 men. jau buvo kazkokiu apraisku, bet neatkreipiau i tai demesio, nes draugas daznai rukydavo zole. jis atstume draugus, kurie uzsimine, kad jam kazkas negerai, taip pat ir mane, nors pragyvenome kartu 4 metus. gyvename londone, i lietuva artimiausiu metu vaziuoti nezada, o ikalbeti ten nuvykti praktiskai nebera jokiu vilciu. nemanau, kad kreiptis i anglijos medikus tikslinga, nes jie nesupras jo "kliedesiu". einu is proto, bet jauciuosi visiskai bejege ka nors padaryti. is pradziu bandziau jam sakyti, kad juo tikiu ir t.t. bet kai pasiuliau kreiptis pagalbos jis mane atstume, tiksliau beveik isvare mane is namu, kaip didziausia priesa. su geriausiu draugu, su kurio draugavo nuo vaikystes,taip pat nebebendrauja....nesivaizduoju, kaip padeti kreiptis i medikus, ar bent ikalbeti vaziuoti i lietuva? nezinau kur kreiptis pagalbos. is anksto dekoju uz atsakyma l
Sveiki,

Įsivaizduoju, kokia sunerimusi, išsigandusi ir susirūpinusi esate nuo tada, kai Jūsų draugas ėmė keistai elgtis ir kalbėti. Tikriausiai skaudu, kad atstumia Jus, kai norite jam padėti.
Jūs teisi, siekdama įkalbėti draugą kreiptis į medikus, tačiau sunku suaugusį žmogų priversti kreiptis pagalbos, kurios jis nenori, o šiuo metu greičiausiai ir nesupranta, kad jam jos tikrai reikia. Manau, kad kreiptis į medikus tikslinga bet kokiu atveju, Anglijoje taip pat – galbūt Jūs galite pasikonsultuoti su gydytoju apie draugo elgesį ir apie tai, kokios pagalbos galite ten tikėtis.
Nepamirškite pasirūpinti ir savimi: ar esate saugi, būdama su savo draugu? Tikiuosi, kad Jums pavyks rasti sprendimą. Stiprybės Jums.

Konsultantė2008©Violeta Gudaitė