Klausimai - Atsakymai
Specialistų pagalba
www.kpsc.lt   


Klauskite specialisto

Paieška  
   
Paieška pagal kategoriją
Klausimai - Atsakymai .: Gydymas ir medikamentai

Pries 1.5-2men uzdaviau man svarbu klausima. Kodel nesulaukiau jokio atsakymo??? Ka reiskia - musu specialistai netrukus atsakys??? Kiek laiko yra tas "netrukus"??? gal reikia laukti visa amzinybe??? tada jau tikrai nebereikes atsakymo...Klausimas: ar gyd-psichiatre turejo teise nutraukti depresijos gydyma is karto, ne palaipsniui, kaip yra rekomenduojama instrukcijose?Is kart nutraukus vartoti Fluanxol, Cipralex, Lexotanil, mano sveikata pablogejo, tai atsiliepe ir mano asmeniniame gyvenime,t.y santykiuose su partneriu, su kuriuo ketinome susilaukt vaikelio.Ar toks gydytojos patarimas nera nusikaltimas? As nesu beprote, todel prasau man atsakyti kaip to reikalauja gydytojo etika. Mano internetinis adresas nurodytas be klaidu ir be problemu, taigi KODEL taip ilgai negaunu atsakymo? Ar jusu gerbiami specialistai atsakineja tik" isrinktiesiems"?? kaip suprasti?
Laba diena,

atsuiprašome dėl uždelsto atsakymo. Paaiškinimas labai paprastas - jeigu Jus atkreipėte dėmesį - pasikeitė mūsų tinklapio adresas, nes pasikeitė serveris, kuriame musu tinlalapis patalpintas. Tuo pasėkoje buvo prarasta dalis duomenų, tarp jų ir Jūsų laiškas.
Atsakydamas į Jūsų klausimą, pranešu Jums, kad iš tikruju gydymą antidepresantais nerekomenduojama nutraukti iš karto, vaistų dozė mažinama palaipsniui, priklausomai nuo paciento būsenos ir savijautos - per keletą dienų arba net savaičių. Tačiau nėra aišku - kodėl Jums gydymas buvo nutrauktas iš karto - gal todėl, kad jau buvo neštumas? Jei taip - gydytoja pasielgė teisingai, nes neštumo metu vartoti antidepresantus nerekomenduojama.

Pagarbiai

Gydytojas psichiatras2008©Violeta Gudaitė