Klausimai - Atsakymai
Specialistų pagalba
www.kpsc.lt   


Klauskite specialisto

Paieška  
   
Paieška pagal kategoriją
Klausimai - Atsakymai .: Prievarta

Laba diena sirdingai diekoju Jums uz atsakyma.O gal galite pasakyti kur yra tokiu pagalbos centru moterims Kaune. O ta kompromituojanti medziaga yra nuotraukos ir ne tik...o jei as jam priesinsiuosi tai jos atsidurs ne tik internete mokykloje bet ir tevu darbovietese o to tikrai nenoriu,as ji pazystu ir ka jis sako ta ir padarys,net buvo kilusi mintis is Lietuvos begti po egzaminu bet tai man nepades dar blogiau man bus.Nezinau ka daryti!patarkite ka man daryti.Is anksto Jums diekoju.
Sveiki. Džiaugiuosi, parašėte pakartotinai. Aš pasidomėjau ir sužinojau, jog Kaune yra Kauno apskrities moterų krizių centras. jis randasi Juozapavičiaus g. 77. Tel: 8-37 342495. Be to, kaip jau minėjau yra nemokama pagalbos moterims linija 8-800 66366.
Kalbant apie Jūsų problemą, norėčiau paprašyti Jūsų įsivaizduoti, kad su tokia pat problema į Jus kreipiausi aš. Ką Jūs man patartumėt: 1) "Mylėtis" ir būti pakančiai, kuomet trypiamas mano orumas, tikintis, jog kada nors, kaip nors visa tai išsispręs (laukti stebuklo); 2) Bėgti kur nors (į užsienį), kad psislėpti, tačiau pastoviai bijoti; 3) Ar sau ir kitiems (tėvams) papasakoti apie tai kas vyksta, pasakant jog tai yra tik puslapis mano gyvenimo istorijoje, gal būt ne toks kokio norėčiau aš ir mano artimi žmonės, nes yra klaidų, tačiau atversti naują ir švarų aš galiu bet kada ir rašyti į jį atsakingiau, remdamasi ankstesnių puslapių patyrimu.
Koks tavo atsakymas, ką man patarsi?

Sėkmės
Psichologė - konsultantė2008©Violeta Gudaitė