Klausimai - Atsakymai
Specialistų pagalba
www.kpsc.lt   


Klauskite specialisto

Paieška  
   
Paieška pagal kategoriją
Klausimai - Atsakymai .: Mokymosi problemos

Mūsų dukrai greitai bus 9 metai, eina į 2 klasę. Tačiau labai sunkiai sekasi mokytis, norėdama skaičiuoti naudoja rankų pirštus ( pvz. Iš 5-3), po akimirkos paklausus to paties, skaičiuoja iš naujo. Taip buvo ir nuo 1 klasės, tačiau galvojom kad viskas su laiku susitvarkys, tačiau deja. Taip ji nieko neišsiskiria nuo kitų vaikų, ir pakankamai judri, ir atmintį turi gerą (pvz. išgirdus kokia daina, net ir ne lietuviška, girdi jau dainuoja). Vaikystėje turėjom priepolių, gerėm vaistus rodos "Depakin", kokius 2 metus. Priepolių jau nera kokie 6-7 metai. Ką daryti...
Dėl dukters mokymosi sunkumų galite kreiptis į psichikos sveikatos centrą ar mokyklų pedagoginę psichologinę tarnybą. Galima įvertinti vaiko mokymosi galias, stipriąsias ir silpnąsias puses. Būtų svarbu žinoti regimojo ir girdimojo dėmesio ypatumus, konkrečių ir abstrakčių vaizdų įsiminimo skirtumus. Atlikus vaiko gebėjimų analizę, specialistai parinks tinkamiausius mokymo būdus, mokymosi programą.
Taip pat labai svarbu stiprinti vaiko pasitikėjimą savimi, norą mokytis. Pagirkite dukrą už bet kuriuos pasiekimus, kad ir už nežymią pažangą, pratinkite, kad mokantis bus ir nesėkmių, ir laimėjimų.
Psichologė konsultantė2008©Violeta Gudaitė