Klausimai - Atsakymai
Specialistų pagalba
www.kpsc.lt   


Klauskite specialisto

Paieška  
   
Paieška pagal kategoriją
Klausimai - Atsakymai .: Depresija

Sveiki. 8 men. vartojau gydytojo israsytus antidepresantus "Asentra". Pries menesi gyd. paskyre gerti po 0.5 tabl. Dabar jau savaite kaip nutrauktas gydymas, taciau jauciuosi klaikiai: svaigsta galva, stiprus nuovargis, nuolat mieguista, nervinga, kamuoja nerimas. Siek tiek fiziskai padirbejus, apima silpnumas, sirdis pradeda tankiai plakti. Veidas popieriaus baltumo. Ar gali tai buti susije su vaisto nutraukimu, kiek tai tesis, o gal tai siaip pavasarinis nuovargis, nors tuo labai abejoju, nes naktimis miegu po 8-9 val., geriu vitaminus. Aciu.
Laba diena,

į Jūsų klausimą geriausiai atsakys Jūsų gydantis gydytojas, todėl patarčiau kuo greičiau pas jį nuvykti. Simptomai, kurios Jūs aprašėte, gali atsirasti ir po vaisto nutraukimo.

Gydytojas psichiatras



2008©Violeta Gudaitė