Klausimai - Atsakymai
Specialistų pagalba
www.kpsc.lt   


Klauskite specialisto

Paieška  
   
Paieška pagal kategoriją
Klausimai - Atsakymai .: Depresija

Gyvenimo salygos su vyru buvo siurpios.Po gimdymo susirgau l.sunkia depresijos ,jau 8m,forma.Aisku paveikta to, zudziausi ir labai netoli buvo iki ...,jog ir vaikeli norejau pasiimti su savimi. Issikyriau su vyru tuojau pat po ligonines nes tai gyd. patarimas : "geriau tau tikrai atskirti gyvenima su siuo zmogumi" Tai tikrai buvo pagristos skyrybos ir gyd. zodziai. Veliau dar naudodama antidepresantus sipramil,pradejau labai daug isgerineti, depresija pablogejo iki kitos savizudybes. Tuo metu visada dirbau ir auginau vaika viena. Kai vaikeliui sukako 6m. as jau buvau ant alkoholizmo ir depresijos krasto.Del to buvusio vyro prasymas atiduoti jam vaika,man buvo kaip issigelbejimas. Bet tai nepadejo nustoti gerti ir tuo paciu maisyti vaistus. Vyras labai pasikeite,visur iesko man pagalbos ir nori jog sugrisciau .Taip sakant,pradetume nauja seima,nes jis pats viska suvoke ka buvo man padares ir iki ko davedes. Klausimas toks ar reiktu sokti i ta pacia upe,ar galiu gimdyti ir pagimdyti sveika vaikuti jeigu jau paskutiniai 3m naudojau Depracine 300mg. ryte 600mg. vakare, Sipralex 20mg. ryte + jau 6men .vartoju Antabus. Ar tiesa jog antras vaikutis gali sureguliuotu depresijas .Nes daugeliu atveju jauciu jog butent ovuliacijos metu nusigeriu ir prasideda nesamones. Labai labai labai prasau atsakymo,i mano e-mail:a Gyvenu uzsienyje del to negaliu ir nerandu ,o beto ir jau netikiu tais gyd. su kuriais esu buvus. Labai prasau,man tik 37,noreciau sugristi i gyvenima. Svajone
Laba diena, Svajone,

Jūs uždavėte labai daug klausimu, tarp jų yra tokių, į kurios negalesiu atsakyti konkrečiai, nes tam reikia papildomos informacijos apie Jūsų ligą ir apie Jūs.
Supratau, kad jau keletą metų turite "dviguba" psichiatrinę problemą - sergate depresija ir (įtariu) - priklausomybe nuo alkoholio.
Sveikinu Jūs ir džiaugios kartu su Jumis, kad sugebėjote įveikti potraukį alkoholiui ir jau pakankamai ilgai si vaistų pagalba laikotės blaivybės. Kiti vaistai padėda Jums susitvarkyti su depresija.
Dėl Jūsų ir Jūsų vyro planu kurti šeimą iš naujo - daug metų pažistate savo vaiko tėvą iš skirtingų pusių, todėl, manau, tik Jus pati ir galite priimti sprendimą (be abėjo, bendra, kartu su savo vyru) ar kurti šeimą iš naujo.
Dėl galimybės pastoti ir gimdyti vaiką, naudojant antidepresantus ir antabusą Jums reikia pasitarti su savo akušeriu-ginekologu, nes čia yra jų profesionalių žinių sfera.
Tikiu, kad Jus tikrai galitė sugrižti į gyvenimą ir gyventi jį pilnavertiškai, svarbiausia - neskubėti ir apgalvoti kiekvieną žingsnį.

Sekmės ir stiprybės!

Gydytojas psichiatras2008©Violeta Gudaitė