Klausimai - Atsakymai
Specialistų pagalba
www.kpsc.lt   


Klauskite specialisto

Paieška  
   
Paieška pagal kategoriją
Klausimai - Atsakymai .: Depresija

Sveiki, jau 4 metai lankausi pas psichoterapeutą ir nuolat geriu vaistus. Po dvi tabletes "Zoloft", vieną "Welbutrin" ir nakčiai vieną-dvi "Apaurin". Pagal psichoterapeuto atliekamus testus man vis depresija. Ar teisingi jo parinkti vaistai, t.y. ar ne per daug? Kaip jie gali atsiliepti vaisiui nėštumo metu? Ar tikrai neįmanoma tiek laiko "ryjant" vaistus pasveikti nuo depresijos ir gyventi visavertį gyvenimą? Iš anksto dėkoju už atsakymą. Kristina
Laba diena,

Depresija yra liga, kuria reikia gydyti atkakliai, tam, kad ji nesugrižtu, todėl gydymas būna ilgas, gali tęstis nuo kelių mėnesių iki kelių metų. Gydymas skiriamas individualiai - t.y. parenkami vaistai, jų dozė, vertinamas gydymo efektyvumas. Geriau už gydantį gydytoją niekas negali pasakyti dėl gydymo eigos ir rezultatu, todėl patarčiau Jums šios klausimus apsvarstyti su savo gydytoju, tame tarpe ir poveikį vaisiui neštumo metu.
Jei dėl kaž kokiu priežasčiu Jūsų netenkina bendravimas su dabartinių gydytojų - turitė teisę pasirinkti kitą psichiatrą.

Gydytojas psichiatras2008©Violeta Gudaitė