Klausimai - Atsakymai
Specialistų pagalba
www.kpsc.lt   


Klauskite specialisto

Paieška  
   
Paieška pagal kategoriją
Klausimai - Atsakymai .: Depresija

Laba diena!Man tik 17m. Sirgau du kartus depresija. pirmoji pasireiske manau del to kad buvau susimaisiusi savo jausmuose vaikinui ir del to kad nutolau nuo draugiu,o antroji pasireiske labai baisiai! gal del to kad dar reikejo vartoti vaistus o as ju nebevartojau, nes paprasciausiai jauciausi sveika??? .Pradzioje buvo pakyli nuotaika nemiegodavau naktimis ,kurdavau planus i ateiti,regejau ivairiausius vaizdus maniau esanti aiskerege,kol nepasireiske galiucinacijos. Gydziausi ir vel geriau vaistus. Isgulejau ligonineje menesi. Grizusi pradzioje dar geriau vaistus,bet neuzilgo nutraukem nes vaistu poveikis trukde mokintis ir ka nors daryti,nes buvo labai didelis mieguistumas. Kreipemes kitur t.y i mokslu daktare kuri buvo atvykusi is Rusijos. Ji gyde savais metodais ivaires ligas nenaudodama vaistu. Ir sake norint pradeti jos gydima privalome nutraukti vaistu vartojima. Valeme organizma klizmomis, gereme daug sulciu gyde tam tikru purvu. Numeciau nemazai svorio. Kuris veliau ataugo.Bet ptikekit mano savijauta po gydimo tapo labai keista. .As nesijauciu visiskai pasveikusi ir tikrai nesu laiminga. Tapau nesneki. Anksciau atrasdavau bendra kalba ir su suaugusiu ir su vaiku, o dabar viskas pasikeite. Nebeturiu valios ka nors padaryti gerai, savo nuomones ir atrodo kad protas nebedirba:((((((Kiti zmones gal irgi nera laimingi, bet kazkas jiems bent teikia laimes,o man niekas nei buvimas su vaikinu, su kuriuo draugauju jau 2metai, nei atejusi vasra nei kas. AS NELAIMINGA!!!! Nebeturiu jokios vilties i ateiti!Bijau ateities ir rodos kad mano gyvenimas nebepasikeis ir bus toks nepilnavertis. Man sunku !!! AS PAMIRSAU KA reiskia dziaugsmas ,tikras juokas, linksmybes...Anksciau patikdavo eiti i sokius linksmintis,o dabar viskas dingo:(((Ka man daryti toliau a??????Man skaudu net pagalvoti kad visas gyvenimas mano toks tuscias.KADA tai baigsis?Man sunku net nupasakoti viska!Jug zmogus gali ir isproteti taip gyvendamas ar ne???tikrai kartais pagalvoju kad isdurnesiu:( PADEKIT JEIGU GALIT!!!
Labas,
Skaitydama laišką jaučiau Tavo nusivylimą, baimę, bejėgiškumą. Tuo pačiu jaučiau Tavo stiprybę – ieškoti pagalbos, vilties, išeities. Įsivaizduoju, kaip sunku patikėti, kad pasveiksi, kai depresija tęsiasi,, o pagerėjimai pasirodė buvo laikini. Gyvenimą apsunkina ir tai, kad džiaugsmo nebeteikia bendravimas, draugystė, pomėgiai. Slegia ateities baimė ir beprasmiškumo jausmas. Tai, ką Tu pasakoji, ligos, kuria sergi, požymiai. Rašai, jog gydeisi ligoninėje, išbandei netradicinius gydymo metodus. Jei teisingai Tave supratau, keletą kartų nutraukei specialisto skirtų vaistų vartojimą. Tad ir gydymas tapo nenuoseklus, vaistų poveikis menkas. Panašu, jog ligos požymiai sustiprėjo. Vertėtų nedelsti ir kreiptis pagalbos į psichologą ar psichiatrą. Būtent dabar – kai liga atsinaujino ir suaktyvėjo, specialisto pagalba Tau yra būtina. Pasidalinsi tuo, kas Tave kamuoja, pasitarsi dėl vaistų poveikio, gydymo eigos. Netinkamus vaistus, jei taip atsitiktų, galima pakeisti. Svarbu apie tai kalbėtis su Tave gydančiu specialistu. Neskubėk nuvertinti gydymo jam tik prasidėjus.

Tavo laiškas rodo, kaip stipriai ieškai vilties, jėgų gyventi, kovoti su savo liga. Visada, kai bus sunku, gali skambinti mums į „Vilties liniją“ 8-800 60700, arba pasikalbėk su žmogumi, kuriuo Tu pasitiki. Nelik viena su savo mintimis ir baime išprotėti, padaryk viską, kad susigražintum savo juoką, džiaugsmą bendrauti, jėgų veikti.
Stiprybės Tau.2008©Violeta Gudaitė