Klausimai - Atsakymai
Specialistų pagalba
www.kpsc.lt   


Klauskite specialisto

Paieška  
   
Paieška pagal kategoriją
Klausimai - Atsakymai .: Depresija

LABA DIENA. NORIU KUO SKUBESNIO ATSAKYMO!!!! JAU METAI LAIKO SERGU MIŠRIU NERIMO IR DEPRESIJOS SUTRIKIMU SU SIAUBINGOMIS PANIKOS ATAKOMIS.O PASKUTINIU METU ATSIRADO IR AGORAFOBIJA - BIJAU IR VENGIU VIETŲ IR SITUACIJŲ, KURIOSE GALI ĮVYKTI PRIEPOLIS.NEGANA TO - JAUČIU DAUGYBE SOMATINIŲ SUTRIKIMŲ - SILPNUMĄ,NUOVARGĮ, KARTAIS SVAIGSTA GALVA,UŽEINA TACHIKARDIJA,TRŪKSTA ORO IR ŠIAIP JAUČIU DAUGYBĘ NEMALONIŲ POJŪČIŲ VISAME KŪNE...ATRODO, KAD SERGU VISKUO, IR NUO TOS MINTIES-MAN DAR NERAMIAU. ANTRĄ SAVAITĘ GERIU GYDYTOJO PASKIRTĄ SEROXATĄ, TAČIAU JO ŠALUTINIS POVEIKIS BAISUS - SILPNA,TROŠKINA, VISIŠKAI PRARADAU APETITĄ,STIPRIAI PLAKA ŠIRDIS,IMA DREBULYS,TRAUKIA RAUMENIS, O VISI ŠITIE JUTIMAI MANO NERIMĄ DAR LABIAU SUSTIPRINA. NORĖČIAU ATVYKTI PAS SPECIALISTUS Į KLAIPĖDĄ,TAČIAU KAIP?JUK AŠ BIJAU VAŽIUOTI, O JEI UŽEIS PRIEPOLIS?KAS MAN PADĖS? JAUČIU DIDELĮ BEVILTIŠKUMĄ,BLOGA NUO VISKO, TAMPU NEDARBINGA-O DARBELIS STOVIMAS, ĮTEMPTAS,TENKA DAUG BENDRAUTI SU KLIENTAIS.. GULUOSI SU BAIME,KAD ATSIKELSIU IRGI SU JA..IR TAIP VISADA.KA MAN DARYTI?KIEK LAIKO TRUNKA GYDYMAS, JEI TAI IŠVIS PAGYDOMA?...
Manau, kad reikia tęsti gydymą, nes vaistų poveikis dažnai pasireiškia tik po tam tikro laiko, o šalutiniai reiškiniai išnyksta. Tačiau, jei nepadeda paskirtas vaistas , gal jį reikėtų keisti kitu, aišku, tai sprendžia gydantis gydytojas. Jums būtų labai reikalinga ir psichologo pagalba. Žinoma, jūs galite atvažiuti pasikonsultuoti ir į mūsų centrą (nes suprantu, Jūs ne klaipėdietė), tik tada paslaugos būtų mokamos. Registruotis galima telefonu (46) 410027. Su vietos gydytojo siuntimu nemokamai konsultuotis galite vykti į bet kurios psichiatrijos ligoninės ambulatorinį konsultacinį skyrių. Galite kreiptis psichologinės pagalbos nemokamu telefonu 8-800-60700.



2008©Violeta Gudaitė