Klausimai - Atsakymai
Specialistų pagalba
www.kpsc.lt   


Klauskite specialisto

Paieška  
   
Paieška pagal kategoriją
Klausimai - Atsakymai .: Depresija

laba diena, nebežinau ką daryti, nusibodo tas tusčias egzistavimas, liga baigia visiškai sunaikinti, ateities bijau, žinau, kad nuo daug stipresnio skausmo, begalinio diskonforto,kuris manes laukia, nepasislėpsiu, vienintelė išeitis viską baigti pačiai, noriu kad viskas greičiau baigtųsi, užmigčiau ir niekad nebeatsikelčiau, jau kelis kartus bandžiau pati viską baigti, bet nepavyko, nes esu per žiopla net tai padaryti. Vieną kartą neapskaičiavau išgeriau per mažai vaistų, o kitą kartą užsikirto šautuvas iššovė nevietoj, daugiau nebeturejau šovinių, nieko neišejo. Labiausiai bijau, kad galiu iškrėsti kvailystę ir su savimi kartu pasiimti vaiką, nes nesu tikra, kad kas nors tinkamai sugebės pasirūpinti. Dabar jį išvežiau pas seserį, kad nepasiekčiau ir nieko nepadaryčiau. As žinau, kad viską turėčiau baigti greitai, nes ji su juo bus tik iki sausio vidurio. Kriepiausi ir pas psichologą, tikejausi, kad pades susigaudyti ir pan., bet pasak jos esu per silpna pas ją lankytis, liepe vienai nebeateiti, nebepriims, o su palyda nors ir kaip sunku, niekur neinu, gyvenu viena, ir nenoriu, kad kas nors mane lankytų, o tuo pačiu rūpintus ar panašiai, šito man nereikia. Kaip man apsaugoti vaiką nuo savęs.
Labas,
Rašai apie stiprius savo išgyvenimus. Jei teisingai tave supratau, sergi, jauti baimę dėl galimo skausmo, savo ateities, susirūpinimą dėl vaiko. Laikas nuo laiko jauti bejėgiškumą ir beviltiškumą, tada ateina mintys apie savižudybę. Tikiuosi supranti, kad savižudybė nieko nekeičia, toks žingsnis, jei tokį sprendimą priimtum, neatšaukiamas. Tavęs nebebus, sunaikinsi save.
Džiaugiuosi, kad randi savyje stiprybės ir ieškai kitų išeičių: rašai čia, bandei kreiptis į psichologą. Žinoma, kad yra ir kitų išeičių, tačiau šiuo metu tau sunku jas pamatyti, nes jautiesi prislėgta. Paskambink į psichologinės pagalbos tarnybą “Vilties linija”, kartu ieškosim išeities dėl tavęs ir tavo vaiko. Niekas juo geriau nepasirūpins kaip tu pati, iš laiško supratau koks jis tau brangus, neabejoju – tu jam taip pat esi reikalinga. Paskambink 8-800 60700 (darbo laikas 10-06 val. kasdien), pokalbiai iš fiksuoto ryšio telefono nemokami. Pabandykime kartu susigaudyti kas šiuo laikotarpiu tavyje vyksta ir ką būtų galima daryti.
Psichologė konsultantė2008©Violeta Gudaitė