Klausimai - Atsakymai
Specialistų pagalba
www.kpsc.lt   


Klauskite specialisto

Paieška  
   
Paieška pagal kategoriją
Klausimai - Atsakymai .: Depresija

prieš 4 metus mirė 14 savaičių sūnus, prieš šiek tiek daugiau nei metus vyras, turiu dukrytę. Pavasarį man buvo diagnozuota sunki liga, dingo visi draugai, šeima vengia manęs, dabar vis dažniau ir dažniau galvoju apie mirtį, net kartais atrodo, kad pačiai reiktu baigti... nes dabar aš tik egzistuoju, negaliu nieko daryti net vaiko paimti ant rankų per sunku. Bandau save įtikinti, kad turiu gyventi del mažylės, bet tai padaryti darosi vis sunkiau. Atrodo žinau, kad turėčiau kreiptis pagalbos, bet nežinau kaip ir no ko ir pradeti
Džiaugiuosi, kad radote jėgų kreiptis pagalbos ir pirmą žingsnį jau padarėte – parašėte laišką. Jaučiu Jūsų stipriąją pusę – bandote įtikinti save, jog verta gyventi dėl savo dukrytės, tuo pačiu suprantate, kad specialistų pagalba būtina ir ja ieškote tos pagalbos.
Jums svarbu būtų ir toliau pasirūpinti savimi, tai yra kreiptis į Psichikos sveikatos centro psichologą ar psichiatrą (atvykti į Galinio Pylimo g. 3b), pasidalinti savo sielvartu, papasakoti kaip jaučiatės. Jums bus suteikta pagalba, kad išgyventumėte Jums nelengvą šiuo metu laikotarpį. Jei nedrįstate to padaryti, tai paskambinkite į psichologinės pagalbos telefoną “Vilties linija” 8-80060700. Pokalbiai anonimiški, nemokami (gaila, kol kas negalima prisiskambinti iš mobiliųjų telefonų). Vilties linija dirba kasdien nuo 10 iki 6 val. ryto. Jei gyvenate ne Klaipėdoje, tai budintis prie telefono specialistas suteiks Jums informaciją kur galėtumėte kreiptis pagalbos Jūsų vietovėje. Paskambinusi galėsite pasikalbėti apie savo išgyvenimus, kartu ieškoti išeities. Verta pabandyti dėl savęs ir , kaip rašote Jūs pati, dėl savo mažylės.
Stiprybės Jums.
“Vilties linijos” konsultantė2008©Violeta Gudaitė