Klausimai - Atsakymai
Specialistų pagalba
www.kpsc.lt   


Klauskite specialisto

Paieška  
   
Paieška pagal kategoriją
Klausimai - Atsakymai .: Problemos šeimoje

Laba diena ,mes su vyru vede 14 met turime 2 vaikus buvo viskas gerai kol viena diena atejo man žinute "tavo vyras turi meiluze ir ji laukiasi jo kudikio "si zinia mane visiskai suzlugde nebezinau ka daryti .Jis pas jos nenori eit mes labai barames as verkiu ir verkiu kaip man elgti toliau kai nebera pasitikejimo .
Sveiki,
Bandau įsivaizduoti, kaip skaudu Jums buvo gauti žinutę apie vyro neištikimybę... Juolab, kad esate vedę tiek daug metų, turite vaikų... Tikriausiai ji sukėlė didelę sumaištį, užplūdo daugybė jausmų: nuoskauda, pyktis, neviltis... Suprantama, kad praradote pasitikėjimą vyru ir kad dabar sunku įsivaizduoti bendrą ateitį, kai abejojate jo nuoširdumu ir atsidavimu šeimai. Tikriausiai dabar namuose tvyro didelė įtampa, sekina nuolatiniai bandymai viską išsiaiškinti ir nuspręsti, kaip gyventi toliau.
Savo laiške neparašėte tiesiai, kas iš tiesų atsitiko. Kadangi jaučiatės sužlugdyta, numanau, kad tai, ką perskaitėte žinutėje, yra tiesa. Jei teisingai suprantu, vyras nenori prarasti šeimos. Ko norite Jūs, man liko neaišku. Spėju, kad ir pati nesate visiškai tikra dėl savo norų. Galbūt būtų lengviau, jei pasikalbėtumėte su kuo nors apie tai, kas Jus slegia. Jei nesinori kalbėtis su artimaisiais ir draugais, bet kada galite paskambinti į ,,Vilties liniją” (8 800 60700, dirba kasdien visą parą, pokalbiai nemokami) ir pasidalinti savo skausmu ir abejonėmis su konsultante. Galbūt tai padėtų aiškiau pamatyti situaciją bei priimti sprendimą, kuris Jums bus priimtiniausias.
Stiprybės Jums.

Konsultantė2008©Violeta Gudaitė