Klausimai - Atsakymai
Specialistų pagalba
www.kpsc.lt   


Klauskite specialisto

Paieška  
   
Paieška pagal kategoriją
Klausimai - Atsakymai .: Problemos šeimoje

sveiki, esu istekejusi atrode laimingai jau 6m, turiu 5m dukryte.taciau kuo toliau tuo labiau pradeda erzinti vyro elgesys.nejauciu malonumo su juo myledamasi, kalbedama, bendraudama.as ji gerbiu, bet ar myliu nezinau. kartais kyla mintys apie skirybas.jis darbstus, negeria, beprotiskai mane myli, bet man kazkas ne taip.noreciau susigrazinti tai ka jauciau tada kai tekejau ir buti laiminga, tik nezinau kaip.
Laba diena,
Pasakojate, kad pakito Jūsų požiūris, santykis su vyru, su kurio gyvenate santuokoje jau 6 metai. Rašote, kad buvote laiminga, bet dabar kažkas ne taip, ir net pati nežinote, kas tas kažkas. Išgyvenate prieštaringus jausmus – norite susigrąžinti tai, ką jautėte, kai tekėjote ir tuo pačiu mąstote apie skyrybas, savo vyrą gerbiate, bet nebežinote, ar mylite.
Pirmiausia, Jums svarbu susigaudyti savo jausmuose. Tada pabandyti ieškoti išeičių. Manau sutiksite, kad už pakitusius santykius esate atsakinga ne tik Jūs, todėl labai svarbu išeičių ieškoti kartu su vyru. Manau, didelis pliusas yra tai, kad Jūsų vyras Jus myli, tai reiškia, kad jis norės padėti ir Jums asmeniškai, ir jūsų šeimai ieškoti būdų, kaip būti kartu, būti laimingiems.
Jei pajusite, kad norisi su kuo nors pakalbėti, išsakyti jausmus – visada galite paskambinti į „Vilties liniją“ (8 800 60700 dirba visą parą, pokalbiai nemokami) ir kartu su konsultante ieškoti išeičių.

Konsultantė2008©Violeta Gudaitė