Klausimai - Atsakymai
Specialistų pagalba
www.kpsc.lt   


Klauskite specialisto

Paieška  
   
Paieška pagal kategoriją
Klausimai - Atsakymai .: Problemos šeimoje

Vyras turi meilužę, ginasi, kad pas ją nevažinėja, bet žinau, kad važinėja, turi įsigijęs (slapta)kitą telefoną pašnekėsiams su ja. Skyrybų su manim nepradeda, nors gyvent nežada. Kitą kartą sako, kad reikia jam laiko, kad prie manęs priprastų,kad su manim būtų. Kitą kartą sako pavargo nuo tokio gyvenimo. Ji gyvena už 70 km. Gyvenam kartu,į darbą važiuojam kartu, miegam kartu.Aš labai pažeminta, įskaudinta, bet atleisčiau jam, kad ją paliktų. Kaip jį išprašyti, kad jis paliktų meilužę, o būtų su manimi?Mes santuokoje 21 m. Jam 43 m., man 44 m.turim 3 vaikus. Padėkite.
Laba diena.
Rašote, kad vyras labai Jus įskaudino ir vis tebeskaudina, palaikydamas santykius su kita moterimi. Jei teisingai supratau, jis nesiruošia su Jumis skirtis, bet ir nežada likti gyventi kartu, nors neigia, kad susitikinėja su kita moterimi.
Klausiate, kaip įkalbėti vyrą palikti meilužę. Atsakymo į šį klausimą tikrai nežinau. Bet, skaitydama Jūsų laišką, supratau, kad išgyvenate daugybę jausmų – nusivylimą, bejėgiškumą, nuoskaudą, tikriausiai ir pyktį... Ir tuo pačiu esate pasiruošusi atleisti, jei tik Jūsų vyras paliktų kitą moterį. Natūralu, kad išgyvenate šiuos ir turbūt daugybę kitų jausmų, nes santuokoje išgyvenote 21 metus... Manau, kad pirmiausia Jums svarbu susigaudyti savo jausmuose, o tada gal ir vienokį ar kitokį sprendimą rasti bus lengviau. Jei jaučiate, kad vienai per sunku - visada galite paskambinti į „Vilties liniją“ (8 800 60700; pokalbiai nemokami, veikia visą parą) ir kartu su konsultante pasikalbėti apie savo jausmus, kartu paieškoti išeičių iš šios sunkios situacijos.
Stiprybės Jums!

Konsultantė2008©Violeta Gudaitė