Klausimai - Atsakymai
Specialistų pagalba
www.kpsc.lt   


Klauskite specialisto

Paieška  
   
Paieška pagal kategoriją
Klausimai - Atsakymai .: Problemos šeimoje

sveiki.norejau jusu paklausti turiu vyra ir vaiuka, na mes jau seima.ir nzn kodel mano vyras labai pradejo klausyti savo draugu, na mano nuomone jam draugai pirmoje vietoje, jis negryzo nakvoti i namus o pasiliko pas draugus nors jo ir prasiau.ar gali draugai isardyti sema?jis dabar po to savaitgalio toks tylus arba jam geda nes gyvename kartu su mano tevais.as kalbejau su juo bet jis viska neige o man atrodo kad kazkas ne to.prasau atsakyti.aciuar draugai gali isardyti seima?
Laba diena,
Savo laiške nerimaujate, jog Jūsų vyrui svarbesni jo draugai, nei Jūs ir vaikas. Klausiate, ar draugai gali išardyti šeimą. Šeima – tai dviejų žmonių santykiai ir nuo pačių sutuoktinių priklauso šeimos tvirtumas. Niekas iš šalies, jei pora to nenorės, negalės sugriauti šeimos santykių.
Tai, kad pastebėjote, jog kažkas Jūsų šeimoje “ne to”, yra jau pirmas ir tvirtas žingsnis link problemos sprendimo. Šeimos problemas, žinoma, reikia spręsti kartu su vyru. Bet manau, kad pradžiai Jums svarbu susigaudyti savo jausmuose – suprasti, kaip Jūs jaučiatės, kai vyras laiką leidžia su draugais, klauso jų nuomonės, nereaguoja į Jūsų prašymus. Supratus savo jausmus bus lengviau svarstyti situaciją ir kartu su vyru ieškoti sprendimo.
Kilusius jausmus (spėju, jų yra daug) visada galite aptarti paskambinusi į “Vilties liniją” (8 800 60700, dirba visą parą, pokalbiai nemokami).

Sėkmės!

Konsultantė2008©Violeta Gudaitė