Klausimai - Atsakymai
Specialistų pagalba
www.kpsc.lt   


Klauskite specialisto

Paieška  
   
Paieška pagal kategoriją
Klausimai - Atsakymai .: Problemos šeimoje

labai dziaugiuosi kad suteikiate tokia vertinga paslauga,is sirdies jums linkiu daug sekmes!!! prblema turiu ir labai senai,vis delsiu ir galvojau kad dar ne laikas ,tada pati saves paklausiau o kada laikas?labai itarineju savo vyra neistikimybe,visaip ji ,snipineju ir kamantineju .nes buvo pagrindo ,uztikti ji su merga,kai jo paklausiu kame yra reikalas,jis labai greitai isisuko sugalvojes kazkokia istorija,ir paklausus ar jis turi kokiu problemu su manimi,jis tik atsako kad as pati ieskanti priekabu,ir norinti susipykti !ir kai kartais sakosi kad jis isvyksta su draugais kelioms dienoms ,nes nori atsipalaiduoti.bet as netikiu ir vis manau kad jis su kazkuo susitikineja.paklausus kodel nekelia telefono kai skambinu ,sako kad miegojes ar dar ka sugalvoja,as visada tikrinu jo mobiluji telefona,kai jis nezino,jai koks itartinas numeris iskart tikrinu kas atsilieps,buvo kad atsiliepe moteris!man 34 metai,gyvenu 2 santuoka jau 8 metai.paskykite man prasau ar as elgiuosi normaliai?jai ne tai kame saknys!padekite noriu issaugoti santuoka!is anksto dekoju.
Laba diena,
Dėkui už gražų palinkėjimą. Dirbame tam, kad galėtume padėti Jums.
Rašote, kad įtarinėjate vyrą neištikimybe, pastoviai jį šnipinėjate. Stengiatės suprasti, kas ne taip jūsų santykiuose, bet vyras priekaištauja, kad ieškote priekabių. Nepamirškite, kad tarpusavio santykiai šeimoje priklauso nuo abiejų sutuoktinių, Jūs viena pati negalite jų nei sugadinti, nei pataisyti.
Klausiate, ar elgiatės normaliai. Normalu yra jausti įtampą neaiškioje situacijoje ir bandyti ją išsiaiškinti. Suprantu, kad sunku pasitikėti žmogumi, kuris jau kartą nuvylė. Bet Jūs rašote, kad norite išsaugoti santuoką, būti kartu su vyru. Kaip suprantu, vyras yra Jums svarbus, jaučiate jam šiltus jausmus, bet tuo pačiu kyla įtampa išvykus jam kelioms dienoms, būna pikta, kai jis nekelia ragelio.
Manau, problemos išsakymas, jos pripažinimas yra svarbi sprendimo paieškos pradžia. Pirmiausia būtų gerai susigaudyti savo jausmuose, išsiaiškinti, kaip Jūs rašote “kame šaknys”- ar tai pagrįsti įtarinėjimai, ar nepasitikėjimas sukeltas konkretaus įvykio, kai užtikote vyrą su kita moterimi.
Jei norėsite daugiau aptarti situaciją, kylančius jausmus visada galite paskambinti į “Vilties liniją” (8 800 60700, dirba visą parą, pokalbiai nemokami) ir kartu su konsultante ieškoti išeičių, sprendimų.
Sėkmės!

Konsultantė2008©Violeta Gudaitė