Klausimai - Atsakymai
Specialistų pagalba
www.kpsc.lt   


Klauskite specialisto

Paieška  
   
Paieška pagal kategoriją
Klausimai - Atsakymai .: Problemos šeimoje

Laba diena, turiu gan didelia problema tiek asmenineme gyve tiek ir apskritai.Su vyru gyveneme beveik 4 metai kartu taciau niekada nebuvo viskas labai gerai ir grazu susilaukeme dukrytes pries metus ir tie santykiai dar labiau sugriuvo.Taip vaika jis myli taciau pas mus tai nieko svento, sexo nera izeidinejimai ir nepagarba bei nepasitikejimas is abieju pusiu kadangi nesimylim jau 19 men.pradejau santykiauti su kitais vyrais taciau nera taip kaip atrodo viskas blogai siuo metu vis dar gyvenu su vyru i mano gyvenima pasibelde uz mane 19 metu vyresnis vyras ir esu be galo pasimetusi nz.ka daryti, bijau ir palikti vyra ir buti apgauta, atrodo jog ir ne mazas vaikas esu taciau problema gan rimta tiek su manim tiek ir aplamai.....
Laba diena,
Pasakodama savo istoriją, rašote, kad esate be galo pasimetusi. Manau, kad dabar Jumyse daugybė jausmų, kuriuose pirmiausia reikia pačiai susigaudyti. Tik tada busite pasiruošusi apsispręsti, kaip toliau elgtis. Normalu, kad nerimaujate, jog gali nepasisekti santykiai su kitu vyru. Gali būti, kad vis dar yra likę jausmų vyrui, su kuriuo gyvenate beveik ketverius metus. Jūs matote, ką vyras jaučia jūsų dukrytei ir sunkiai išgyvenate judviejų su vyru tarpusavio santykius, kuriuose nebeliko pagarbos ir pasitikėjimo.
Rašote, kad šiuo metu nėra viskas blogai ir vis dar gyvenate su vyru, nors jau susitikinėjate su kitu ir turite minčių palikti vyrą. Šiuo metu nepasitikite nei vienu iš jų, abejojate, esate pasimetusi. Priimti sprendimą, be abejo, teks Jums, bet pirmiausia siūlyčiau susigaudyti savo jausmuose. Aptarti jausmus, išsikalbėti ir, kai būsite pasiruošusi, paieškoti išeičių galite paskambinusi į “Vilties linija” tel. 8 800 60700 (veikia visą parą).

Psichologė konsultantė2008©Violeta Gudaitė