Klausimai - Atsakymai
Specialistų pagalba
www.kpsc.lt   


Klauskite specialisto

Paieška  
   
Paieška pagal kategoriją
Klausimai - Atsakymai .: Problemos šeimoje

Laba diena.As esu issiskyrusi, auginu dvi dukras.Tėvas su jomis daznai susitinka, as nepriestarauju.Buves vyras turi kita drauge, kuri pernelyg nori itikti mano vaikams.Todel ten jos yra lepinamos ir joms leidziama viskas.Ko jos papraso to jos ir gauna. Po buvimo su tevu man labai sunku bendrauti su dukrom. Vienai dukrai 14 m. kitai 8 m. Zinau kad didziajai dukrai dabar dar prisideda ir paauglystes amzius. Kaip reguoti i dukru kaprizus.
Laba diena,
Skyrybos, be abejo, yra sunkus procesas. Ir vaikams, ko gero, jis yra sunkesnis, nei suaugusiems. Jei vyras ir žmona nusprendžia ir pakeičia savo statusą bei santykių pobūdį, tai vaikams ir išsiskyrę tėvai vis vien lieka tėvais. Jūsų situacijoje yra gerai tai, kad dukros ir toliau bendrauja su tėvu. Bet vaikų auklėjimo klausimus Jums su buvusiu vyru būtina spręsti kartu. Manau, pati jau įsitikinote, kokias pasekmes turi skirtingi požiūriai į auklėjimą.
Jūs nieko neparašėte apie tai, kaip Jums sekasi rasti bendrą kalbą su buvusiu vyru, bet spėju, kad tai nėra lengva. Galbūt spręsti santykių su vaikais sunkumus (prie kurių prisideda ir vyresniosios dukros paauglystė) Jums galėtų padėti psichologas? Pradžiai galite paskambinti į telefoninę psichologinės pagalbos tarnybą, pasikalbėti su konsultantu. Tai padeda tarsi iš šalies pasižiūrėti į savo situaciją, geriau ją suprasti, ieškoti sprendimo.
Sėkmės!

Psichologė konsultantė2008©Violeta Gudaitė