Klausimai - Atsakymai
Specialistų pagalba
www.kpsc.lt   


Klauskite specialisto

Paieška  
   
Paieška pagal kategoriją
Klausimai - Atsakymai .: Problemos šeimoje

sveiki, niekaip negaliu prisiverst issiskirt su savo vyru. ji labai myliu, myli ji ir vaikas(turime du vaikelius). taciau mano vyras susirado kaskokia drauge.ji yra jo bendradarbe,kartu sedi savaitgaliais darbe, sestadieniais vazinejasi rieduciais,kartu vaiksto i koncertus, kavines, bei vakarelius. beto man nuolat meluoja, sako neva buvo ne su ja, o su kuom nors kitu. o meluoja todel, pasak jo kad as jam draudziu bendraut su ja. manes nesikviecia niekur, kadangi auginu musu mazyli jauneli, ir pasak jo turiu but namie. jei kur nors pasiulau vaziuoti kartu, nesutinka ir pyksta, neva pinigu leidimas. o ji net i parduotuve vezioja mano vyra apsipirkt. jie dovanojasi visokias dovaneles, o mano gimtadieni vyras pamirso.ir dovanu negaunu jau kelintus metus. visus finansus namie jis taip pat "valdo". skirtis nenori, ir pyksta kai tik apie tai imu kalbet. o del to vyresnysis susnus labai pergyvena. su vyru atvirai tp nepavyksta pasikalbet, jis mane tildo, zemina,rekia ir neleidzia ne zodzio pasakyt. arba sedi akmeniu veidu ir sako jog jam neidomu ka as sakau.patarkit prasau ka man daryti?
Laba diena,
Tai, ką aprašėte laiške – melavimas, draudimas išeiti iš namų, pamiršimas apie Jūsų gimtadienį, tildymas, kai bandote aptarti svarbius dalykus, rėkimas – tai smurtas Jūsų atžvilgiu. O taip neturi būti.
Suprantu, kad emociškai ir finansiškai esate priklausoma nuo vyro. Rašote, kad niekaip negalite prisiversti išsiskirti su vyru. Versti savęs nereikia, bet suprasti, kaip jaučiatės šeimoje, susigaudyti savo jausmuose ir situacijoje būtų naudinga. Paskambinkite į Vilties liniją (8 800 60700) arba į Pagalbos moterims liniją (8 800 66366), pasikalbėkite su konsultantu. Tai nereiškia, kad turėsite imtis kažkokių veiksmų ir kardinaliai keisti savo gyvenimą. Tiesiog turėsite galimybę išsikalbėti ir gauti reikalingą informaciją.
Sėkmės!2008©Violeta Gudaitė