Klausimai - Atsakymai
Specialistų pagalba
www.kpsc.lt   


Klauskite specialisto

Paieška  
   
Paieška pagal kategoriją
Klausimai - Atsakymai .: Problemos šeimoje

Gyvenu su vyru santuokoje 24 metai. Per visą tą laiką jis buvo labai pavydus ir iš nieko surasdavo dėl ko sukelti pavydo scenas.Paskutiniais metais lyg ir buvo geriau, bet prieš pora metų vedė sūnus ir mes sutarėme, kad jis su marčia įsirengs namo antrą aukštą. Marčios tėvas staybininkas, todėl padeda įrengti, nes vaikai neturi tiek pinigėlių , kad pasisamdyti.Jis kartais lieka ir nakvot.Ir dabar mano vyrui vėl užėjo pavydo priepuoliai jis visko prisigalvoja, ir suranda tam patesinimą, mane jis jau baigia užgraužt. Jis skaito, kad tas sūnaus uošvis jį nori iš namų išvaryt , o tipo aš tam pritariu, nes aš lyg tai ir jo meilužė. Bet juk taip nėra, aš paskutiniu metu jau stengiuosi net nekalbėt su juo. Na tas sūnaus uošvis toks truputį naglokas, man jis irgi nepatinka, bet kuo čia kalta aš?Dabar jis jau nori netgi skirtis , dalintis namą, arba jei ne tai tipo aš susprogdinsiu namus.....Vaikai jau baigai įsirengt tą antrą aukštą, skirčiaus ir dalyčiaus, bet kur jiems dabar sukišus tiek pinigų ir vilčių dingt?Nežinau ką daryt, kartais aš vyrui užsimenu, kad gal galėtume nueit pas psichologą, o jis tik nusijuokia.
Laba diena,
Išties, Jums nėra lengva pakelti nuolatinius vyro kaltinimus dėl neištikimybės. Tuo labiau, kad tie kaltinimai neturi pagrindo.
Rašote, kad antro aukšto įrengimas eina į pabaigą ir sūnaus uošvis rečiau lankysis Jūsų namuose. Tik nežinau, ar tai išspręs pavydo problemą, ar vyras nesuras naujų priekaištų Jums?
Iš Jūsų laiško supratau, kad su vyro pavydu iki šiol sugebėdavote tvarkytis, bet šiuo metu situacija tampa vis mažiau valdoma ir Jūsų šeimai reikia pagalbos. Jūsų pasiūlymas dėl kreipimosi į psichologą tikrai yra labai tinkamas, bet panašu, kad vyrui jis yra nepriimtinas. Bent jau kol kas. Jei vyras nesutiks kartu nueiti į konsultaciją pas psichologą – Jūs galite nueiti ten viena arba paskambinti į Vilties liniją ir pasikalbėti apie savo pergyvenimus.

Psichologė konsultantė2008©Violeta Gudaitė