Klausimai - Atsakymai
Specialistų pagalba
www.kpsc.lt   


Klauskite specialisto

Paieška  
   
Paieška pagal kategoriją
Klausimai - Atsakymai .: Problemos šeimoje

Esu sutrikusi ir pasimetusi.Man 28 metai, esu istekejusi uz vyro is skotijos.Vaiku neturime.Gyvename ne lietuvoje.Istekejau pries tris metus, viskas buvo idealu iki praeitu metu.Vyras pasidare kontroliuojantis nori kad as istisai buciau namuose, nenori kad eiciau net su draugemis apsipirkti ar siaip kavos isgerti.Jai iseidavau tai kai gryzdavau ismetydavo mano daigtus po visa buta, mane apstumde pora kartu, isvadindavo paskutiniais zodziais.Paskutinis lasas mono taure perpilde kai jis mane draske, sauke, pyle vandeni, tempe uz koju per visa buta kai buvo atvykusi mama atostogu.Mamai net bloga pasidare.Negaliu jam atleisti nesioju pykti sirdyje. Po tu ivykiu ivyko dar kazkas:6 menesius atgal netycia susipazinau(sporto saleje) su viriskiu, pradejome bendrauti draugiskai, mano jausmai jam iki dabar peraugo i didele simapatija ir aistra.Turejome lytinius santykiu keleta kartu per paskutiniu sesis menesius.Problema jis vedes irgi nesutaria su zmona ir turi penkeriu metu vaika.Uzvakar jis mane pasikviete ir supazindino su savo sunumu, diena praejo fantastiskai, labai susidraugavau su jo vaiku ir jis su manimi.Negaliu sustoti galvojusi apie juos abu dabar.Matau kaip jis ziuri i mane tokia didele siluma spindi jo akyse.Kas tai, juk negali buti meile, mes vinas kito nepazystame taip gerai. Padekite man prasau.Kaip palikti vyra?Ar jis kada pasikes?Ir ar kas gali iseiti su tuo kitu viriskiu?Kodel jis atvede ir supazindino mane su savo vaiku?Nezinau ka toliau daryti?
Sveiki,

Iš Jūsų laiško supratau, kad esate šiuo metu pasimetusi. Jūsų vyro smurtas niekaip negali būti pateisintas ir visiškai suprantamas yra Jūsų pyktis jam.
Klausiate, kaip palikti vyrą ir tuo pačiu – ar jis kada pasikeis. Panašu, kad pati dar nesate tikra, ar norite palikti vyrą, turite vilčių, kad santykiai su juo kažkada vėl bus idealūs.
Papasakojote, kad sutikote kitą žmogų. Aš negaliu atsakyti į Jūsų klausimus, ar jus jungia meilė, ar jūsų santykiai turi ateitį ir ko jis siekė, supažindindamas Jus su savo vaiku. Panašu, kad Jums pačiai dar reikia laiko perprasti santykius su Jūsų draugu – pati rašote, kad dar nepažįstate vienas kito gerai.
Manau, kad koks bebūtų Jūsų sprendimas, jis neturi būti priimtas skubotai – duokite sau laiko viską apmąstyti. Tik būtinai pasirūpinkite savo saugumu – Jūsų vyro agresija yra pavojinga.

Psichologė konsultantė2008©Violeta Gudaitė