Klausimai - Atsakymai
Specialistų pagalba
www.kpsc.lt   


Klauskite specialisto

Paieška  
   
Paieška pagal kategoriją
Klausimai - Atsakymai .: Problemos šeimoje

turiu du vaikus.Su vyru gyvenam 10m.Ir niekaip negaliu atsikratyti minties ,kad jis turi kita.Pries 2vaiko pastojima siaip ne taip kas 2,kas3 menesius gal ir turedavom seks.santykius. KAI gime 2vaikas jau du metai kaip sekso jokio .Man atrodo kad vyrai taip negali 2 metus be sekso,kai turi moteri po soniai.Na gal klystu,bet asjauciuosi nereikalinga.TIESA pradzia musu vedybu buvo gan normali,bet iniciatyva suarteti dazniau rodydavau as.Po metu viskas paslyjo pradejo mane atstumdineti,teisintis kad pavarges,pradejo ilgai uzsilaikyti darbe.Tada man ir buvo itartina, kad kazkas ne taip.Ilgai neapsikentusi nutariau nuvaziuot tylom ir patikrint.Vienu zodziu as aptikau ji su darbuotojais ir darbuotojom nedirbancius o gerencius.Opries patenkant tenai teko isgirs seksual garsus.Veliau pastojau o viskas vis tas pat,suemiau save i rankas ir pasakiau jam kad reikia skirtis ir vaika pasigimdysiu ir uzauginsiu viena.Jis nesutiko irpazadejo pasikeis.aisku jis stenges , nustojo gert uzsilaikyti ikiisnaktu darbe. NA bet su seksualiniu gyvenimu jautesi kad kazkas netaip.SIAIP jis moka su manim but svelnus vadina saulute, kartais meile mano.Ejo metai lyg jau ir pasitiket pradejau,na gal kartais buvo neramu.O dabar po gidymo nieko tik svelnus kartais zodziai. Dabar pries pusmeti vaikas 7 m. aptiko issiusta is jo telefono zinute ir man parode.As perskaicius nusterau; - saldziu sapnu mano zvaigzdute negaliu be taves,sapnuosiu tave! As apie tai ilgai nieko jam nesakiau,na o kai pasakiau aisku jis neige ir dar su dideliu pykciu kad jis nerase!Taip as viska ir palikau ir pasistengiau pamirst.Dabar vaikas neseniai vel atnesa telefona ir rodo kita zinute; -gal reikalingas meiluzis esu vedes. Ir telefonas issaugotas vardu sutrumpintu nepazystam. Aisku jis vel neigia. Dabar mes susipyke ir kaip dazniausiai buna Kovo 8 neatnese nei gelytes ir maza to gryzo 2nakties izgeres.As bandziau sneketi ,bet jis sako kad nesamones prisigalvoju del meiluzes ir tai vienu zodziu mano problemos .As skaitau kad mylintis zmones turi kartu spresti bandyti vieno ar kito problemas, o cia ?Man labai skaudu kad jis nebando nors kaip mane itikinti kad gal istiesu nejis rase tas zinutes.Bent jau matyciau kad jis nori kad as juo patikeciau! O dabar tyli sumanim nesneka ir net nebando keisti situacijos. Moteriai buna skaudu kai vyras susiranda meiluze nors ir pasja buna seksualinis rysys su vyru, o kai vyras ja visiskai nesidomi ir jieskosi tai man pakerta kojas. Nezinau ka daryt myliu asji,bet tai mane jau pradeda slegti,labai slyksciai jauciuosi neturiu zmogaus kuris man patartu kaip man pasielgt.GAL as klystu? gal 2 metus nieko neturet tai yra normalu?ir gal zinutes ne jo siustos? negaliu patiket kad jis gali taip meluot ir but toks istvermingas?PADEKIT man sudeliot viska kad suprast kaip istiesu yra.Visas dienas praleidziu dvejonese viena su vaikas.
Labas,
Turėtų būti nelengva dešimtmetį gyventi su žmogumi, kuriuo negalite pasitikėti, jaučiate nerimą, abejojate atitikimu tarp vyro žodžių ir elgesio. Kaskart, kai įtardavote vyrą neištikimybe, norėjote tikėti tuo, ką jis kalbėdavo, priversdavote save užsimiršti, nebegalvoti, kartais pavykdavo susitaikyti su Jums nepriimtinu seksualiniu gyvenimu.
Jūs teisi rašydama, kad problemas turi spręsti du mylintys žmonės. Kuris iš jūsų stengiasi jas spręsti, ar išties ieškoma išeities, man sunku buvo rasti atsakymą. Panašu, kad jūs stebite, klausinėjate, o vyras ginasi, išsisukinėja. Tarytum, sukasi užburtas ginčų ratas. Ir niekas nuo to nesikeičia. Gaila, kad į dviejų suaugusių žmonių tarpusavio santykių aiškinimasi įtraukiamas vaikas. Pasistenkite apsaugoti jį nuo problemų, kurios ne vaiko pečiams.
Tad, ką norėtumėte daryti? Tikėti ir tikėtis, kad viskas yra ir bus gerai? O gal neapleidžia mintis kalbėtis su vyru ir drauge ieškoti išeities? Paskambinkite į Vilties liniją, pabandykite išsikalbėti ir suprasti SAVE.

Psichologė konsultantė2008©Violeta Gudaitė