Klausimai - Atsakymai
Specialistų pagalba
www.kpsc.lt   


Klauskite specialisto

Paieška  
   
Paieška pagal kategoriją
Klausimai - Atsakymai .: Problemos šeimoje

Nebežinau ką daryt. 13 metų esam susituokę. Turim 12 metų dukrą. Antrą kartą įsitikinau, kad vyras neištikimas. Pirmą kartą tai sužinojau prieš 9 metus, bet po to įtarinėjau visada kai tik jis užtrukdavo kur nors ilgiau. Jis visada viską neigia ir kaltina mane, kad sužinau ir ieškau įrodymų. Niekada už nieką nėra atsiprašęs. Dabar vaidina didvyrį. Jis yra įsitikinęs, kad jeigu ir isisikirsim jis niekur neišeis, o jeigu išeis, kad betkada galės grįžti. Jis taip galvoja todėl, kad aš visada jam sakiau, kad mano akyse visi vyrai kiaulės. Likti viena bijau, bet manau, kad daugiau gyvenime negalėsiu pasitikėti nė vienu vyru. Man slysta žemė iš po kojų, darbe vos sulaikau ašaras, grįžusi namo verkiu. Pati nebežinau ko noriu iš gyvenimo. Visiems jaučiu neapykantą. Atsiprašau, kad taip padrikai rašau.
Manau, kad Jūsų aprašytoje situacijoje pykti ant vyro yra natūralu. Jis nesiskaito su Jūsų jausmais ir negerbia Jūsų. Tai labai skaudu. Bet neteisinga būtų manyti, kad visi vyrai yra tokie, kaip Jūsų sutuoktinis. Jūs rašote, kad pati nebežinote, ko norite iš gyvenimo. Tikriausiai, reikia laiko, kad susivoktumėte situacijoje. Suprantu, kad yra baisu likti vienai. Bet viena Jūs neliksite – juk turite dukrą, nepamirškite apie tai.
Jūs žinote, ką reiškia gyventi su neištikimu vyru, nuolat jį įtarinėti ir būti jo menkinamai. Tai ir ką daryti toliau – taikytis su šia situacija ar keisti ją – bus Jūsų sprendimas. Bet jei bus noras pasikalbėti apie tai, jei bus labai pykta ir vėl jausite neapykantą visiems – paskambinkite į Vilties liniją (8 800 60 700, pokalbiai nemokami).

Psichologė2008©Violeta Gudaitė