Klausimai - Atsakymai
Specialistų pagalba
www.kpsc.lt   


Klauskite specialisto

Paieška  
   
Paieška pagal kategoriją
Klausimai - Atsakymai .: Problemos šeimoje

Su žmona gyvenu jau 25metus,pažystami jau 35metus.Susilaukėme dviejų vaikų sunui 25,dukrytei 9m.Pragyventas gyvenimas nebuvo normalus ir nesuprantu kodėl?Turiu mintyje seksualiają puse.Nesuprantu ar vyras turi to prašyti iš savo žmonos?Ar tai normalu?Mano nuomone ne,o gal aš klystu?Per tiek pragyventų metų nė karto žmona nėra pasakiusi jog ji nori to.Laikas nuo laiko pagalvoju gal aš pats kažką ne taip darau,bet ne atrodo su manim viskas tvarkoje orientacija normali,labai patinka moterys gal nenormalu tik tai jog tiek ilgai tai pakenčiau tai.Išbandžiau viską,tačiau pakalbėt su ja ta tema taip ir nepavyko,visos užuominos baigdavosi tuo jog man reikia kreiptis pas psichiatrą ir,kad aš iškrypėlis.Kaip man toliau elgtis?
Labas,

Jus palietėt labai intimią, tačiau labai svarbią žmogaus gyvenimo puse – seksualinį gyvenimą ir, ko gero, šio gyvenimo svarbiausią komponentą – seksualinius santykius šeimoje, nes manoma, ir ne be pagrindo, kad ir nuo jų priklauso sutuoktinių santykiai apskritai. Iš Jūsų laiško matyt, kad nesatė patenkintas savo seksualiniaias santykiais su žmona. Galimas variantas, kad Jūdu su žmona esatė skirtingo seksualinio temperamento ir, vadinasi, skirtingų seksualinių poreikiu ir suderinti šių poreikių kol kas nepavyko. Be abėjo, vienas iš geriausiu sprendimo būdu ir yra atviras pokalbis su partneriu apie kompromisu paiešką. Jei nepavyksta ir, kaip Jūs rašotė, kad esatė siunčiamas pas psichiatrą, tai tuomet galitė pasiūlyti iš pradžios nuvykti abiems pas seksologą arba seksopatologą, nes jei vienam iš sutuoktinių yra seksualinių problemų, tai greičiausia „kalti“ abu ir konsultuotis irgi reikia abiems partneriams.
Suprantu, kad pokalbis bus nelengvas, tačiau, jei Jūs pragyvenotė drauge 25 metus, tai gal pavyks rąsti įtikinančius žodžius.

Ištvermės ir sekmės!

Gydytojas psichiatras2008©Violeta Gudaitė