Klausimai - Atsakymai
Specialistų pagalba
www.kpsc.lt   


Klauskite specialisto

Paieška  
   
Paieška pagal kategoriją
Klausimai - Atsakymai .: Priklausomybės problemos .: Priklausomybė nuo azartinių žaidimų ir kompiuterių

Sveiki, mano vyras pries keleta metu buvo inikes i losima automatais.Aisku, kilo nproblemu, as ryzausi palikti ji, jei nors karta jis dar los. Visus 7 m. jis to nedare, o pries menesi dingo is namu visai nakciai, isjunge telefona, kai ji pagaliau radau, jis lose kazino...Jis serga depresija, geria vaistus, lankosi pas psichiatre. Dabar labai gailisi, bet ar ilgai. Pati esu gydytoja, manau jis priklausomas nuo azartiniu losimu. Sakykite, ar yra Klaipedoje anoniminiu loseju klubas ar draugija, ar kita specializuota pagalba. Nebegaliu vel ramiai gyvent. Aciu. Jis pats sako, kad yra ligonis, nevaldo savo azarto.
Laba diena,

iš Jūsų laiško galima suprasti, kad Jūsų vyras turi priklausomybę azartiniams žaidimams. KLaipėdoje, kol kas anoniminių žaidėjų grupių nėra, yra tik Anoniminių alkoholikų grupės, kartais jų lankymas būna naudingas ir priklausomiems nuo azartinių žaidimų. Specializuota pagalba lošejams teikiama Klaipėdos psichikos sveikatos centre ir Klaipėdos priklausomybės centre. Jei turite dar klausimu - skambinkite telefonu 311385.

Gydytojas psichiatras

P.S. Su malonumu pranešu, kad Klaipėdoje jau yra priklausomu nuo azartinių žaidimų Anoniminių lošėjų grupė. Štai jos koordinatės:

ANONIMINIŲ LOŠĖJŲ GRUPĖ „AL KLAIPĖDA"
TREČIADIENIAIS 19 VAL.
PRIE MARIJOS TAIKOS KARALIENĖS BAŽNYČIOS
Rumpiškės g. 6, 91131 Klaipėda
Tel. 8 683 03629
g.a.klaipeda@gmail.com

Gydytojas psichiatras
2006 m. lapkričio 13 d.2008©Violeta Gudaitė