Klausimai - Atsakymai
Specialistų pagalba
www.kpsc.lt   


Klauskite specialisto

Paieška  
   
Paieška pagal kategoriją
Klausimai - Atsakymai .: Prievarta

Sveiki,nežinau ką daryti, turbūt tuoj išprotėsiu. Ištisas savaites verkiu, negaliu susikaupti, dar egzaminai prieš akis, mane šantažuoja, turiu mylėtis per prievartą su pačiu šlykščiausiu žmogumi žemeje,jei priešinsiuos, prieš mane bus panaudota kopromituojanti medžiaga apie mane,padėkite. Tik nesakykit kad kreipčiausi į policiją, nes ji nepadės, jis turi ten pažįstamų.Patarkit ką daryti nes turbūt tuoj prieisiu liepto galą.Būsiu dėkinga už atsakymą.
Laba diena. Man neramu dėl Jūsų savijautos. Jūs pati puikiai žinote, jog niekas neturi teisės Jūsų skaudinti. Jieškant problemos sprendimo būdų, visuomet jų atrasite. . Gerai, kad ieškote pagalbos. Tam, kad Jūs turėtumėte palaikymą sprendžiant problemą, norėčiau Jums pasiūlyti kreiptis į Klaipėdoje socialinės ir psichologinės pagalbos centre esančius moterų namus. Ten dažnai kreipiasi moterys su panašiomis problemomis kaip Jūsų. Šie namai yra Smilčių g.6, tel: 8-46 350099. Jeigu Jūs ne klaipėdietė, tai tokių pagalbos moterims centrų yra ir Vilniuje, Kaune, Alytuje. Be to, Jūs galite skambinti į nemokamą pagalbos moterims liniją telefonu: 8- 800 66366.
Aš nežinau, kas yra toje Jus kompromituojančioje medžiagoje, apie kurią Jūs kalbate, bet galiu patikinti, kad tai būtų viena iš išeičių iš susidariusios situacijos. Pasvarstykime, kas dažniausiai būna tokio tipo medžiagose? - dažniausiai būna užfiksuota žmogaus kalba arba elgesys, kurį jis nori nuslėpti, nes bijo prisiimti atsakomybę. Pamąstykite apie tai!!!


Psichologė - konsultantė2008©Violeta Gudaitė