Klausimai - Atsakymai
Specialistų pagalba
www.kpsc.lt   


Klauskite specialisto

Paieška  
   
Paieška pagal kategoriją
Klausimai - Atsakymai .: Bendravimo problemos

Sveiki, Ieškau būdų išspręsti savo problemą.Esu nuoširdus,šiltas žmogus,tačiau kartais artimiausiųjų man žmonių atžvilgiu pasireiškia pykčio priepoliai, be reikalo tampu nepatenkinta,grubi,agresyvi.Dėl to kenčia artimieji,savo zodžiais aš juos labai skaudinu.Praeityje teko prarasti mylima žmogų del tokio elgesio,nenoriu,kad visa tai pasikartotų.Padėkit rasti būdą problemos sprendimui.
Laba diena,

Džiaugiuosi, kad esate suvokusi ir įsivardinusi problemą – pykčio priepuoliai. Bet taip pat žinote ir savo teigiamus bruožus – nuoširdumą, šiltumą. Suprantate ir tai, kad pasireiškiantys pykčio priepuoliai ne tik kelia įtampą Jums, bet ir skaudina artimuosius.
Rašote, kad jau yra tekę prarasti mylimą žmogų dėl Jūsų pykčio protrūkių. Skaitant jūsų laišką supratau, kad Jums pačiai sunku rasti išeitį, įsivardinti pykčio priežastis. Taip būna, kartais mums sunku pamatyti save iš šalies ir suprasti, kas yra tikroji mūsų elgesio priežastis. Labai gerai, kad bandote sau padėti, ieškote pagalbos. Dabar būtų gerai tai, jei žengtumėte kitą žingsnį – kreiptumėtės į psichologą akivaizdžiai siekiant susigaudyti savo jausmuose, suprasti, iš kur tas netikėtai kylantis pyktis. Taip pat galite paskambinti į „Vilties linija“ (8 800 60700, dirba visą parą, pokalbiai nemokami, budi savanoriai ir psichikos sveikatos specialistai) ir kartu su konsultante aptarti kylančius sunkius jausmus – pyktį, agresyvumą, nepasitenkinimą.
Sėkmės!

Konsultantė
2008©Violeta Gudaitė