Klausimai - Atsakymai
Specialistų pagalba
www.kpsc.lt   


Klauskite specialisto

Paieška  
   
Paieška pagal kategoriją
Klausimai - Atsakymai .: Depresija

mano vaikinui depresija tikrai ji labai sunki ir jam ir man.mes daznai pykstames ir man sunku,nes ji labai myliu.sunku ir jam.jo depresija pasireiskia pykciu ir baisiais prisiminimais.kaip man su juo bendrauti?kaip galiu jam padeti?mes vakar susipykom ir manau tarp musu baigta,nebenoriu gyventi,ji yra man viskas.ka daryti?jis nuo tos ligos geria vaistus,mazdaug pries 2 metus gulejo ligoninej kurioje gydo nuo tos ligos.aciu
Dėkui už atvirumą. Jūsų vaikinui labai pasisekė, kad šalia jo yra toks jautrus ir pakantus žmogus. Aš suprantu, kad Jūs pavargote. Taip jau yra, kad buvimas šalia sergančio depresija žmogaus labai sekina ir vargina. Aš suprantu, kad Jūs jaučiatės pasimetusi ir nežinote, ką daryti toliau, tačiau patikėkit tuo, kad savižudybė tikrai nieko neišspręs.
Pirmiausia, ką Jūs galite padaryti ir tai būtų labai pravartu, tai pasistengti pailsėti, atsipalaiduoti arba užsiregistruoti pas psichologą konsultacijai. Be to, Jums pagalba bus suteikta ir paskambinus nemokamu paguodos telefonu : 8-800 60700, kasdien nuo 20 iki 06 valandos. Tuomet su savo problema Jūs būsit nebeviena ir šalia turėsit kompetetingą paramą.

Psichologė konsultantė2008©Violeta Gudaitė