Klausimai - Atsakymai
Specialistų pagalba
www.kpsc.lt   


Klauskite specialisto

Paieška  
   
Paieška pagal kategoriją
Klausimai - Atsakymai .: Problemos šeimoje

Laba diena Mūsų šeimą ištiko krizė, vyras po truputį pradeda išgėrinėti, namuose dėl kiekvieno niekniekio barniai,ką daryti, kur ieėkoti pagalbos, kad išliktų normali šeima? Labai laukiu atsakymo, nes nebeištveriu tokios įtampos.
Laba diena,

Esate apimta stipraus nerimo, susijaudinimo ir įtampos. Atrodo, jaučiatės bejėgė susidoroti su šeimoje kilusiomis problemomis ir suvaldyti vis blogėjančią situaciją. Tokia Jūsų emocinė būsena, ko gero, trukdo Jums objektyviai įvertinti situaciją ir ieškoti konstruktyvaus sprendimo. Jūsų šeimai reikalingą psichologinę pagalbą galite rasti Psichikos sveikatos centre (Galinio Pylimo 3b, Klaipėda, reg. tel. 410027), Priklausomybės ligų centre (Taikos pr.46, Klaipėda, tel.415025) arba galite kreiptis į privačiai dirbančius psichologus, psichoterapeutus ( jei esate ne Klaipėdos miesto gyventoja, kreipkitės į šias įstaigas pagal gyvenamąją vietą).
Psichologinio šeimos konsultavimo sėkmė priklauso nuo abiejų sutuoktinių pripažinimo, kad egzistuoja problema, ir nuo pasiryžimo kartu ją spręsti. Tačiau net ir tuo atveju, jei pagalbos ieškosite tik Jūs viena, ir individualios konsultacijos bus naudingos - padės pačiai geriau susivokti savo jausmuose, situacijoje ir ieškoti išeities. Šeima -tai savotiška sistema, kai keičiasi viena jos dalis, tai neišvengiamai pakinta ir kitos. Laukiame Jūsų.

Psichologė konsultantė2008©Violeta Gudaitė