Klausimai - Atsakymai
Specialistų pagalba
www.kpsc.lt   


Klauskite specialisto

Paieška  
   
Paieška pagal kategoriją
Klausimai - Atsakymai .: Priklausomybės problemos .: Priklausomybė nuo alkoholio

Sveiki, mano vyras 35 m., išgeria beveik kasdien ir tampa nevaldomas, terorizuoja psichologiškai ir kelia ranką ir prieš mane ir prieš 8 metų sūnų. Norėčiau skirtis, jis kategoriškai prieš. Blaivas šia tema nešneka išvis arba tyli. Gyvenam 2 kambarių bute kurį pirkom paėmę paskolą, butas dar neišmokėtas. Vyras varo lauk ir sako esąs šeimininkas. Padėtis be išeities, eiti nėra kur, gyventi kartu neįmanoma. Išeiti ir nenoriu, kalbėtis vyras irgi nenori, nežinau kaip elgtis ir ką daryti, kenčiam jau porą metų. Viską aprašiau labai glaustai, yra daug baisiau.Aciū
Laba diena,

iš Jūsų aprašymo susidaro įspūdis, kad Jūsų vyras greičiausiai turi problemu dėl piktnaudžiavimo alkoholiu arba net priklausomybės jam. Tiksliai problemos mąstą galima nustatyti tik gydytojas psichiatras, tačiau diagnozės, o to labiau pagalbos žmogui už akių suteikti negalime.
Bė abėjo, sunku gyventi kartu su žmogumi, kuris girtauja ir nenori savo problemos pripažinti.
Patarčiau Jūms dar kartą pamėginti pašnekėti su juo, aptarti problemą ir prišnekinti konsultacijai pas specialistą (drąsiai galitė žadėti, kad konsultacija bus anoniminė).
Jeigu nepavyks - tada turitė apsispręsti dėl savo tolimesnių veiksmų, turitė priimti tvirtą sprendimą - kaip Jūs gyvensitė toliau.
Jei Jūms dar yra klausimu - nesikuklinkitė, skambinkitė telefonu 311385, aš mielai atsakysiu į Jūsų klausimus, pamėginsiu patarti. Tinkamiausias laikas skambučiui ryte nuo 8 iki 9, arba popiet nuo 15 iki 17 valandos.

Pagarbiai

Gydytojas psichiatras2008©Violeta Gudaitė